Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Valaki segít nekem hogy felső...

Valaki segít nekem hogy felső kar belső részére milyen idézetet, szöveget tetováltassak?

Figyelt kérdés
Esetleg az is nagy segítség lenne ha tudnátok oldalakat ahol elég jó szövegek vannak :D
2017. júl. 12. 10:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Én a hátamra tetováltatnám cirádás betűkkel, nonfi keretben, hogy "Ez tetszett a katalógusból".

Már látom előre, amikor az unokád megkérdezi majd, hogy "nagypapa/mama, honnan jött az az idézet, ami a karodra van tetováltatva?"

- Hát, Klárikám, ha jól emlékszem, a gyakori kérdéseken ajánlotta valaki, aztán megtetszett.


De nagyon kérlek, ha már szöveget tetováltatsz, ne azzal a gagyi kalligrafikus betűvel, amivel mindenki. Az vékonyan néz ki jól, de bőrre nem lehet elég finoman tetoválni. Helvetica, vagy valamilyen sans serif betű legyen, és akkor még bizonyos emberek esetleg még elismerően bólintanak is, ha meglátják a közhelyes életbölcsességet rajtad.

2017. júl. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
HÓN
2017. júl. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A koris bölcsesség (koris szív, koris lélek, koris leszek amíg élek) átalakítva:

Magyar szív, magyar lélek, magyar leszek amíg élek.

2017. júl. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#3: koris bölcsesség átalakítva :D

Ez aranyos, nem mondok semmit :)

2017. júl. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Dreams, Hope, Love, Family, Strength, Belive

Így, helyesírási hibával, hogy egy kis irónia is legyen benne. Magyar szöveget véletlen se, csak angolt, de olyat, hogy azért szótáraznod kelljen hozzá, hogy megértsd.

2017. júl. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
,, csak akartam egy tetkot, de a gyalkoria emberek nem tudtak valaszolni hogy milyen legyen , ugy hogy ez lett. ,,
2017. júl. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szerintem inkább hagyd ezt a tetkó dolgot..
2017. júl. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

MOST MÁR EZ VAGYOK ÉN EGY SŰLYEDŐ HAJÓ

MÉÉÉG NEM VESZÍTHETEK MÉÉG NEM MÉÉG ÉLNI AKAROK

2017. júl. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elvis él.
2017. júl. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!