Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ez mennyire normális?

Ez mennyire normális?

Figyelt kérdés

Ma hat napos a tetoválásom, egy kicsi, csak körvonalas ábra. Rendes szalonban a Dark Artban csináltattam, szóval nem hiszem, hogy baj lenne, de azért inkább megkérdezem.

Miután elkészült és letisztítottam éreztem, hogy szinte majdnem olyan sima mint egy már gyógyult tetoválás. Azóta picit érdesebb lett, de nem hámlik, nem jön belőle kicsit sem a festék. A hámlás később kezdődik? Azt olvastam, hogy ennyi idő után már elkezdődik ez a folyamat, de az enyémmel azon kívül, hogy picit érdesebb lett, nem tapasztalok semmit. Rendesen kezelem. Két napig fóliáztam, amit cseréltem 4 óránként. Fóliacsere előtt letisztítottam, majd bekentem Bepanthennel és új fóliát tettem rá. Mióta lekerült a fólia, 3-szor tisztítom naponta nedves papírtörlővel, majd bekenem. Nem áztatom, nem napoztatom.

Szerintetek normális, hogy nem hámlik még, és nincs nagyon változás? Előre is köszönöm!



2017. szept. 16. 23:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ennyire kicsi, lehet h nem fog hámlani.
2017. szept. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem egy kb 15x10 cmes színes tetoválásom van, 8-9 napig fóliáztam, meg bepanthen (vállon elöl, muszáj volt takarni, mert a melltartó pánt cseszegette volna meg a euha beleragadt volna. Egy kb 1,5x 0,5 cmes csíkban hámlott csak
2017. szept. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az az érdesség a hámlás esetedben, mivel csak körvonal, nem nagyon van minek lehámlania. Ugyanígy, pici ábra, nem sok minden van, amit kidobhatna. :)
2017. szept. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!