Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hogyan jelentkezzek a tetováló...

Hogyan jelentkezzek a tetoválónál?

Figyelt kérdés

Szeretnék tetováltatni, és akit kinéztem művészt, hozzá mindig e-mailen lehet jelentkezni. Nem teljesen tudom, hogyan kezdjem, írjam, fogalmazzam meg a levelemet.

'Szia, szeretnék bejelentkezni hozzád, még októberben mennék, ez, és ez a tervem...stb. Üdv: Xy'?

Hogy szólítanátok? Vagy esetleg menjek be a szalonba?

előre is köszi!


2017. szept. 17. 21:03
 1/3 anonim válasza:
100%
Lenyeges hogy tud,mit szeretnel,hova mekkora meretben es h kb mennyit szannal ra igy meg konnyited a dolgat.. ne kerdez butasagokat csak ami lenyeges. Ha nem,tudod hova kell menni kerdezz pontos cimet esetleg telefonszamot is..
2017. szept. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Metionin ***** válasza:

Én ráírtam a (hivatalos) fészbukjára, mondván hogy szia, xy ajánlott hogy nagyon jók a dotworkjeid. Van valamikor időd egy személyes találkozóra?

Utána megbeszéltük az időpontot, előtte küldtem neki vázlatot (én rajzoltam a tetkót) és megterveztük hogy pontosan milyen legyen.

Szóval ha van e-mailje, akkor írsz neki hogy Szia, xy vagy, megkérdezed hogy mikor van szabad időpontja, a tervedet is csatolhatod. Később mindenképpen találkozz vele személyesen, mert ő is jobban látja hogy milyen a bőröd, hova szeretnéd, mekkorában, tanácsot tud adni ha mégsem nézne ki olyan jól ott ahová tervezted, stb. Arra számíts, hogy ilyenkor már lehet hogy tele van októberre, ha népszerű a tetkós akkor bizony jó előre le kell foglalni (én 2 hónapot vártam).

2017. szept. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A még október részt mondjuk módosítanám "még idénre"...
2017. szept. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!