Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mennyibe kerul kb egy tetovala...

Mennyibe kerul kb egy tetovalas az ujjra?

Figyelt kérdés
egy kicsi tetovalast szeretnek az ujjamra, pl egy pottyoslabdat. Nem azt, de ilyen kalibert, nem egy ujjamon vegigfuto kigyot, ertitek. Tudom, hogy helyenkent eltero, de hogy megis kbkb minden specko festek, szinezes nelkul nagyon saccra mennyi lehet?

2017. szept. 21. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Minimál ár, azaz 5-10 ezer Ft.
2017. szept. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy szakmabeli tetováló el sem vállalja, mert tisztában van vele, hogy ujjon kifog kopni, összefog mosódni, és olyan lesz mintha redvás lenne a kezed.

Szóval én a helyedben máshova tetováltatnék.

Hogy a kérdésedre is válaszoljak:

Ha találsz (fogsz találni, rengetegen tetoválnak manapság már, más kérdés, hogy a 80%-a kókány), 3-10ezret is kérhetnek érte.

2017. szept. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2017. okt. 1. 09:07
 4/4 A kérdező kommentje:
nem tudom, nezi e meg valaki, sok ido eltelt azota es nezegetem a regi feltett kerdeseimet, de lett tetovalasom vegul:))
2020. febr. 8. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!