Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » A nyíregyházi korzóban, az...

A nyíregyházi korzóban, az apacs ékszerüzletben lehet kapni ilyen fülpiercinget?

Figyelt kérdés

[link] a porcban lévő csavart feketére gondolok. És még egy kérdés:jól látom hogy ehhez a piercinghez csak egy lyukra van szükség? Én így látom a képen , de nem vagyok biztos benne

Válaszokat köszönöm



2017. szept. 23. 08:24
 1/2 A kérdező kommentje:

Bocsánat , rossz link

A második sor elsőjére gondoltam [link]

2017. szept. 23. 08:30
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Valamit nagyon nem tudsz, márpedig linket küldeni.

Nekem az, amit keresel, nem a második sor elején van. Képet mindig fixen linkelj, ne keresésből, vagy oldalról leírással.

Amúgy valószínűleg igen, kapható, de ott az oldalon van elérhetőség (telefon és email is), írj nekik és tőlük kérdezd meg, ha nem ott laksz a közelben és sokat kéne utazni. De ha így lenne, akkor inkább rendelj netről.

Igen, az ékszerhez csak 1 lyuk kell. A duplaspirálhoz kell kettő, a triplához kell három.

2017. szept. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!