Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Piercingtől lehetek lázas?

Piercingtől lehetek lázas?

Figyelt kérdés

Hétfőn szúrtak nekem piercinget (upper lobe, szóval semmi extra). Kaptam rá fertőtlenítőt is, kezelést elmondták, nem is vérzett, fájni csak a tisztításnál fáj, meg ha véletlenül hozzáérek. Első nap kicsit fel volt dagadva, de az elvileg normális.

Viszont mellette tegnap óta folyamatosan csúnyán lázas vagyok, van hogy egy órát csak fekszem, és reszketek, és nem múlik a dolog.


Lehet ez a pc-től? Én úgy tudtam, csak akkor lehet tőle lázas az ember, ha durván begyullad, ennek nyomát nem látom. De mégis nagyon egybeesik, hétfőn kutya bajom nem volt még.



2017. okt. 4. 12:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha attól lennél lázas, akkor a füled nagyon be lenne gyulladva és dagadva és folyna belőle a genny is.

Ez valószínűleg a mostanság terjedő influenza és influenza szerű vírusos nyavaják okozzák. Menj el háziorvoshoz.

2017. okt. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!