Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mi a megoldás ha a tetoválásom...

Mi a megoldás ha a tetoválásomra allergiás lett a bőröm?

Figyelt kérdés
1eves a tetko, ma voltam vele borgyogyasznal(nem segitett semmit) es orvosnal is. Az orvos azt mondta hogy allergia mert tul sok benne a festek, ami latszik is rajta nagyon. Amugy a tetovalason mindig mas mas heyeken, ilyen apro pottyok jelennek meg ami nagyon erezheto is , es olyankor a tetko is megdagad. Most mar az egesz alkarom faj es zsibbad is, eddig ilyen nem volt. Megoldas lehet az ha leszedetem a lezeres megoldassal? A folyamattal tisztaban vagyok. Esetleg ha egyszer elmegyek lezereztetni, mar akkor is kevesebb lenne benne a festek nem?

2017. okt. 11. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Azt nem értem, hogy ha voltál orvosnál akkor miért nem tőle kérdezted ezt meg ?

A zsibbadás viszont nem jó jel, azonnal menj el orvoshoz újra, majd ő megmondja mit csinálj.

2017. okt. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nyilvan az orvost is kerdeztem meg a zsibbadast is nyilvan mondtam. Azt mondta menjek vissza ha megrosszabb lesz a helyzet.
2017. okt. 11. 12:30
 3/6 anonim ***** válasza:

Én megkérdezném a tetoválót is, aki csinálta, ha régóta van a szakmában, biztosan találkozott már hasonló esettel.

Én laikusként azt mondanám, hogy a lézer nem megy így, hogy "szedjük ki a felesleges festéket", szóval ha belekezdesz, végig kell csinálni, ha nem akarsz csúnya eredményt - szerintem.

De a tetoválód erre is korrektebb módon tud válaszolni, illetve, ha nem egyéni allergiáról van szó, hanem tényleg a tetoválás hibája a reakció (azaz, ha nem lenne "túl sok" festék, nem lenne gondod), akkor is nála érdemes jelezni, hiszen ő tud garanciát vállalni a munkájáért.

2017. okt. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Wicky006 válasza:
Kedves kérdező! Sikerült megoldást találni a problémádra? Sajnos ugyanilyen cipőben járok!
2020. jún. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem talatam megoldást, bár erre ha jobban belegondolsz nincs is. Amúgy mar nagyjából elmultak ezek a tünetek nekem. Ritkán újra viszket, és ha vakarom akkor megint kitapinthato lesz, de mar nem zavar, nemis foglalkozok vele
2020. jún. 20. 11:36
 6/6 Wicky006 válasza:
Nekem azt javasolták szedessem ki lézerrel! Mert nem fog elmúlni magától az allergia! De felkészítettek rá, hogy mindenhol allergiás leszek rá, ahogy ürül ki belőlem! Félek! 😣
2020. jún. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!