Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mi a véleményetek egy ilyen...

Mi a véleményetek egy ilyen tetoválásról?

Figyelt kérdés

[link]


Szeretnék egy ilyet csináltatni, nekem elég zűrös fiatalkorom volt, szerencsejátékoztam akkoriban mentek még ezek a játékgépek, de volt kártya meg rulett is, aztán sportfogadás. Ezen kivül később szextelefon, és prostik. Ellent akarok tudni mondani ezeknek igaz, a játékszenvedély évek óta szünetel, de prostinál voltam, meg hetente telefonáltam le a pénzt a telómról. Talán ez a tetoválás segítene megálljt parancsolni, ebben az új függőségben.


És ha egyébként meglátja valaki mi a véleménye az illetőről?

például munkaadó, vagy társkeresésnél egy kiszemelt lány.



2017. okt. 15. 22:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak egy új, divatos hóbort, egy pénznyelő biznisz, szerintem nem kellene belelátni semmi olyat, ami nincs is benne. Nem gondolnám, hogy ennek kellene meghatároznia, hogy milyen ember vagy, és azt sem gondolom, hogy segítene a leszokásban. A leszokás fejben dől el, nem egy pontosvessző fog neked megálljt parancsolni. Ez persze csak az én meglátásom, de nekem nagyon nem jönnek be ezek az üres divat mozgalmak.
2017. okt. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Első gondolatom az lenne, hogy ez idióta... már bocs, de tényleg.

Döntsd el, hogy befelé akarsz megfelelni a saját kitűzött normáidnak, vagy kifelé akarsz reklámfelület lenni egy olyan divatb_ziságnak, mint az Emo - ami szintén lecsengett.

Tetkóról kérdezel, de hosszú sorokon át ecseteled a múltad és jelened. Ezt a tetkót csak azért akarod, hogy ha valaki megkérdezi, ezeket neki is el tudd mondani. Szerinted ennek van értelme? Ha feledni akarod a dolgaid, nem varratod magadra azt, ami emlékeztet rá.

2017. okt. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Sunshinedoll ***** válasza:

Nekem alapvetően nincs bajom a divattetoválásokkal (nekem is van egy), de az ilyen beleerőltetett magyarázatokat én nem bírom :D


Abban meg nem hiszek, hogy egy tetoválás miatt szoknánk le az új szokásokról. Meg pl nem szeretnék magamon egy olyan tetoválást, ami folyton egy olyan korszakra emlékeztet az életemben, amikor mondjuk szét voltam esve/boldogtalan voltam stb. De ha te úgy érzed, neked megfelelő, akkor oké.

2017. okt. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Sunshinedoll ***** válasza:
rossz szokásokról*
2017. okt. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez úgy néz ki, mint egy felemás bajusz.
2017. okt. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Szerintem meg mindenki azt tetováltat magára, amit akar. Csak jól gondold át!

Kik vagyunk mi, hogy ítélkezzünk mások felett?

Ha valaki varratni akar magára akkor tegye! Ha valakinek ez nem tetszik nem néz rá. Ennyi!

2017. okt. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Utolsó...

Nem azt kérdezte, hogy mi a véleményünk a tetkókról, hanem hogy konkrétan erről.

2017. okt. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Divatból nem jó tetováltatni. Inkább keress valamit, ami esetleg tetszik/emlékeztet a múltadra, amivel lezárod azt. Ez tényleg lehet bármi, és lehet jobban járnál vele.
2017. okt. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

#7

Aki a tetoválás mellett van azt baromira nem izgatja, hogy más mit tetováltat.

Nem mondok véleményt mert egyszerűen nekem nem jelent semmit ez a tetoválás, de neki igen. Akkor most miért fikázzam le?

2017. okt. 17. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nem ilyet tetoválnék.

Keresnék egy olyan mintát, ami számomra(!!!) kifejezi azokat a dolgokat, amiket leírtál. Nem általános jelképet keresnék, nem olyat, amibe valaki belemagyarázta a dolgot, hanem olyat, aminek számomra van jelentése.


Egyébként magát a tetoválást jó ötletnek tartom, ámbár ne a tetoválástól várd, hogy megálljt parancsoljon. Emlékeztetőnek viszont jó, hogy honnan hová tartasz. :)

2017. okt. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!