Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Kb . menyibe kerül egy tetkó...

Kb . menyibe kerül egy tetkó csuklóra, felkara?

Figyelt kérdés
És ha tudtok jó mintákat ami nem tömeg tetkó 17L

2017. okt. 18. 21:21
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Megyire hátrány ,hogy vékony a bőröm ott és látszanak elég hosszan az ereim
2017. okt. 18. 21:24
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb tetováló szalonban van egy minimum költség, ami fedezi az egyszer használatos cuccokat, stb.

Ez általában igaz minden ilyen kis hangyafąszni szívecskére, pontosvesszőre, akármire ami nem igényel különösebb tervezést.


Aztán ha már valami komolyabb készül, amit meg kell tervezni, illetve több mint egy óra, az már órabérbe megy.


Aztán van napi bér, ami azt jelenti hogy kisebb-nyagobb szünetekkel egész nap egy emberre varrnak.


Minden tisztességes tetováló magának tervezi a mintákat. Odalibbensz a mester elé, és ő majd rászabja a te testfelépítésedre, arányaidra stb.

Nagyjából legyen elképzelésed, pl. ezt a három dolgot szeretném magamra, és ő abból a hozott három képből összerak neked valami egyedit.


Érdemes azt is tudni, hogy ki milyen stílusban dolgozik, és e szerint választani tetoválót. Hacsak nem szupersztár az illető, mindenki mindent megcsinál persze, de ami igazán az ő világa, abban szíve lelke benne lesz.

És ha valaki színes csillámpónikra specializálódik, annál nem biztos hogy egy fekete vonal alapú rothadó zombi technikailag csúcs szuper lesz, csak mondjuk jó.


Ezen kívül erősen ajánlott hogy múljál már el 18 mielőtt tetováltatsz.

2017. okt. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Oke köszi 1 hónap és 18 vagyok

Jók a tanácsaid vannak😊 nekem is elképzeléseim de nem is túl kicsik nem is túl nagy mert az ami az egész allkart befedi az nem tetszik

2017. okt. 18. 23:46
 4/13 A kérdező kommentje:
*vannak kimaradt
2017. okt. 18. 23:47
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

"És ha tudtok jó mintákat ami nem tömeg tetkó"


Amíg így állsz hozzá, ne tetováltass. Komolyan. Meg fogod bánni.

Ne azért tetováltass, mert szeretnél egy tetoválást, arra ott a csillámtetkó meg az arany-ezüst cukiságok fesztiválra.

Tetoválást azért csináltass, mert van egy minta, amit a testeden szeretnél viselni életed végéig. És ez ne olyan minta legyen, amit Marcsi barátnőd vagy az aktuális Joy magazin meg a gyk népe javasol.

Persze, inspirálódni lehet, ha van egy alap elképzelés, de amíg az a kérdés, hogy mit tetováltass, addig ne gondolkozz ezen komolyan.


Amúgy csukló-alkar 10-20ezer kb., szalontól, mérettől, stílustól függően.

2017. okt. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nekem egy 10 centis alkartetoválást fognak csinálni jövőhéten, kérdeztetem a tetoválót h mennyi lesz aztmondta max 15ből kijön. jó szalonról és tetoválóról van szó, a mintat pedig viszem, de "hozzátesz" ő is, egyénre szabja.
2017. okt. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
egyébként az utolsóval tökéletesen egyetértek!! tini korom óta tudom h egyszer majd tetoválást akarok, de nem forrott még ki akkor a személyiségem, így eszem ágában sem volt csináltatni, pont emiatt mert nem tudtam mit akarok. 28 éves fejjel vágok bele, mert mostanra tudom mi az a minta ami engem jellemez, ami számomra fontos, és amiről tudom hogy 20-30 év múlva is "én" leszek.
2017. okt. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2017. okt. 19. 14:11
 9/13 A kérdező kommentje:
Tudom milyet szeretnék
2017. okt. 19. 14:11
 10/13 $$$$$ ***** válasza:

Az előzőek elég jól leírták a dolgokat :) . Meg anyi hogy normalis szalonba menj , és ha 1 hónap mulva 18 leszel akkor lassan menj be időpontot egyeztetni mert nem biztos hogy az lesz hogy "holnap gyere megcsinalom "( a holnapot csak úgy írtam Xd) .Én a vádli tetkómra junius közepén kertem időpontot arra számítottam hogy jullius közepe -agusztus eleje. Ehelyett november 9 lett xD . Gondolom amint betöltöd a 18 -at minnél hamarabb menni akarsz :D . Tehát mar akár most is mehetsz időpont kért mert a jobb szalonokba nem fogják egyből felvarni :) . Mondjuk nekem aránylag nagy minta lesz és gondolom az is számít idöpont úgyileg , mert ugye amikor en voltam akkor egy nő egy tappancsot kert a vállára és neki egyből felvarták de az 20-30 perc körüli szerintem , nekem pedig 5-6 óra lesz mire kesz lesz a tetkóm. Mert ugye nemolyan kicsi meg aránylag részeltes is aranylag XD .

17/F

2017. okt. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!