Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » 2napja voltam szemöldök...

Mona805 kérdése:

2napja voltam szemöldök tetoválás eltávolításon (lézeres) és ma reggelre bedagadt és totál vízhólyagos. Nem érte víz, spec. Krémmel kenem és jegelem felváltva. Most estére már pár hólyag bekeményedett és fehér színű. Evégett hegesedés fog kialakulni?

Figyelt kérdés
Volt ilyen másnak is? Gondolom nem szabad leszedegetni. Akinek volt írjon, hogy neki hogyan gyógyult.Érzéstelenítőt nem kaptam.Akkor és most is iszonyúan fáj.(Klinikán, doktornővel csináltattam.)

2017. nov. 23. 21:48
 1/6 anonim válasza:
Szia! Ha elviselhetetlenül fáj, mindenképp beszélj a doktornővel, aki csinálta, ha viszont tűrhető, akkor fel a fejjel, a feleségemnek volt hasonló, neki is vízhólyagos lett kicsit utána, de magától elmúlt neki. Remélem segítettem!
2017. nov. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Mára kicsit jobb, elkezdett varasodni. Tegnap azért a sok vízhólyag beparáztatott, hogy evégett hegesedés maradhat. Van4-5 nagyobb hólyag is (3-5mm), evégett fordultam a nagyközönséghez. A neten pedig erről semmit bem találni. Tényleg köszönöm a gyors választ, valamelyest megnyugodtam. Mondjuk elég bosszantó, hogy érzéstelenítő nélkülnyomta végig (15e ft-ért). Mindegy, csak a férjemre már rá se akartam nézni. Mondtam neki, hogy azt hiszem a szemeim külön életet kezdtek élni! xD (2x-re dagadt ugye) Legyen szép napod!
2017. nov. 24. 06:38
 3/6 A kérdező kommentje:

Megint csak elkezdtem aggódni. Mert bár a fájdalom csillapodott, de kinézetem nagyon aggaszt. Olyan iszonyat az egész, hogy lassan bekuporgok egy sötét szobába és Hannibal Lecter maszkot öltök hátralévő életemben :,(

Barátnőim szerint nagyon nem normális, ahogy "gyógyul". De nem értem....nem érte víz, megvettem azt a krémet amit a bőrgyógyász javasolt (4100ft jó, hogy lehet kapni). Klinikát választottam, még ha drágább is, mint a tattoo szalonokban. Erre így nézek ki? Meg amilyen szolgáltatást nyújtottak...Megkérdezte a dokinő, hogy mit tudok a lézeres tetoválás eltávolításról. Mondom elég sokat olvastam róla. Akkor jó, ennyivel le is tudott. Meg se kérdezte nem e vagyok terhes (mondjuk 2 hónapja szültem és annyi fölös maradt rajtam, hogy joggal hihetik egyesek, hogy felfaltam a csemetém.)Azt közölte, hogy a következő időpontnál jöjjek fél órával hamarabb és akkor bekeni érzéstelenítővel. Gondoltam ezt közölhette volna a recepciós is,mikor az időpontot egyeztettük! Majd behu mikor az első villanást csinálta. Mondom aztakibas...Banyek pedig nekem szerintem magasan van a fájdalom küszöböm. Szóval minden villanásnál üvölteni tudtam volna! Aztán kicsit lejegelte és már mehettem is. Le se kötötte. Oké, hogy ciki úgy végig menni a városon, de így se volt sokkal jobb, mint egy beteg ember, úgy néztem ki. Számítottam arra is, hogy következő 24 órában felkerülök valamely nemes oldalra ("Miskolcon láttam"), de szerencsére a döbbenet az emberek arcán sokkolta őket (csak erre tudtam gondolni :D )

Viccet félre téve. A fejem váló ok lesz, ha tovább burjánzik! Aki nem hiszi, katt a linkre: [link]

2017. nov. 24. 10:02
 4/6 anonim ***** válasza:

Atyaég. Elég ronda. Lehet csak enynire érzékeny a bőröd nem? Visszamentél amúgy az orvoshoz?

Azt megkérdezhetem miért akartad eltávolíttatni? Én lehet inkább kerestem volna egy jó sminktetoválót aki szépen megcsinálja.

2017. nov. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 blacksheep84 válasza:
Szia! Nagyon nem néz ki szépen a szemöldököd, én amúgy sem ajánlottam volna a lézeres kezelést. Az a baj, hogy gyaníthatóan ez el is fertőződött, és lehetséges, hogy be is fog hegesedni. SEMMIKÉPPEN NE MENJ VISSZA A KLINIKÁRA AMÍG 100%-IG BE NEM GYÓGYUL, de azt javaslom, hogy utána sem. Létezik sokkal kíméletesebb megoldás a problémádra, ha érdekel, írj egy privát üzenetet. Lehetséges, hogy a gyógyulásod elősegítésében is tudunk segíteni.
2017. nov. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Több, mint egy hónap elteltével szépen begyógyult. Kicsit halványabb is lett, de így nem valószínű, hogy merek több kezelésre menni. :/ Örülök, hogy nem lett hegesedés.
2017. dec. 31. 05:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!