Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintetek hülye ötlet...

Szerintetek hülye ötlet tetoválást "lopni"? (The Rock maori)

Figyelt kérdés

Dwayne Johnson maori tetoválására gondolok.

Eddig életem során 4 emberen láttam ilyet, 2 őt Magyarba és 2 őt Szlovákiába.

Szerintetek menyire gáz ha valaki ilyet csinál? Vagy ha mondjuk kedvenc színésze vagy példaképe még akkor is hülye ötlet?


(nem akarok én ilyet, csak kérdem (nekem is Ő a kedvencem))



2017. dec. 3. 15:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Eleg béna dolog más tetoválását utánozni
2017. dec. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
3%
Szerintem ha tetszik neked, akkor nyugodtan. Készülj fel rá, hogy Amerikában ezért beszólnának rád, mert ott van ez a hülye "kulturális kisajátítás" fogalom, vagyis hogy fehér ember nem csinálhat semmit, ami más kultúrából származik, de szard le.
2017. dec. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%

Dwayne tetovalasa nem egy szedett-vetett legbol kapott minta.

Minden motivum jelent SZAMARA valamit: elet, karrier, csalad, gyerekek, feleseg. Stb.

Ha neked is ugyan ezek, ugyan ugy, ugyan akkor megadatottak, tehat te vagy The Rock, akkor csinaltasd nyugodtan..

2017. dec. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Milyen érthetetlen emberek :) Nem akarok csináltatni de ha tik lusták vagytok elolvastni a descriptiont akkor így jártatok
2017. dec. 4. 13:35
 5/10 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben különösen hülye ötlet, igen. Pont azért, mert egy olyan mintáról beszélünk, aminek személyes jelentése van, ergo emberhez kötött.


Más esetben sem a legjobb ötlet egyébként szerintem, igazán profi tetováló másolást el sem vállal, legfeljebb hasonlót, a saját stílusában.

De példaképről inspirálódni természetesen nem gáz.

2017. dec. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
Inspirálódni belőle, de nem ugyanazt megcsináltatni, azért, mert a stílus tetszik, nem gáz. Konkrétan "ellopni" gáz: 1) hogy ennyire ne legyen vkinek saját gondolatai, stílusa, hogy szemellenzősen kövessen vkit..., 2) sok tetoválás esetében lelki, szentimentális pluszról van szó... azt kicsinyíti le az, aki "lopja"
2017. dec. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2017. dec. 6. 12:04
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé, úgy 5-6 ébe minden második menő/nemmenőcsávó ezzel jött be a stúdióba. Kb már olyan kommersz proli cucc ez a fajta maori, mint 20 éve a nonfi. Jó tetkós el se fogja vállalni neked. Amúgy meg rendesen megcsinálni a kis fekete satírozgatásokat egy örökkévalóság, abból a pénzből sokkal szuperebb tetkód is lehetne. De ha csak dekoratív mintát szeretnél, és hasonló vonalon, akkor sokkal szebb polinéz minták is vannak, mint ez a cikkcakkozás.
2017. dec. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Metionin ***** válasza:

Szerintem lemásolni valaki más tetkóját teljesen nem szép dolog. Nekem ilyen lopás fílingje van :D

Pl. nekem nagyon régóta teszik a Ville Valo egyik tetkója, ami Edgar A. Poe szemeit ábrázolja. Nyilván sokat jelent neki ez az író, sok inspirációt merített belőle, ahogyan én is csak én nem zene hanem rajz/festmény vonalon. Szívesen elfogadnám azt a tetkót a saját bőrömre de nem lenne pofám megcsináltatni akkor sem, ha nem híres emberen láttam volna az eredetit. Ettől függetlenül a következő tetkóm Poe-hoz fog kapcsolódni de teljesen más mintával, amit egyben a sajátomnak is érzek, na meg én fogom rajzolni.

2017. dec. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát egy az egyben biztosan nem másoltatnám le. Lehet belőle ötleteket szedni, bizonyos motívumokat, a stílusát. De egyedinek, személyre szabottnak kell lennie.
2021. nov. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!