Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » 10000-15000 Forint értékben...

10000-15000 Forint értékben milyen tetoválást tudnék a bal vagy jobb karomra tetetni? Nagy álmom hogy betetováltassam az egyik egész karomat de az árakat nagyon nem tudom.

Figyelt kérdés
Tetoválás, Ember, Ár, Pénz

2017. dec. 3. 15:36
 1/5 A kérdező kommentje:
Illetve nagyon szívesen meghallgatnék egy-két embert aki már ebben jártas, megéri-e, vagy nem stbstbstb.
2017. dec. 3. 15:38
 2/5 Metionin ***** válasza:
100%
Igazából a tetoválás bonyolultságától is függ, nem csak a méretétől. Ismerősömnek egy egszerű fekete-fehér kb. tenyérnyi minta 10 ezer volt a karjára, én hasonló méretű de bonyolult dotworköt csináltattam, az meg 20 ezer volt. Ismerősé egy óra alatt megvolt, az enyémen 4 órát ültünk, a tetkós srácnak majd kifolyt a szeme a végére amíg egyenként belerakta azt a sok kis pontot. Szóval 10-15 ezer egy kb. tenyérnyi egyszerű minta lehet, de ha a tetós ismertebb, az is tol az árán. Ha színes a tetkó, az megint. Ha bonyolult és színes az megint. Amúgy egy egész kar elég sok idő, csináltatsz belőle mindig amikor úgy van pénzed, amíg gyógyul és pihen a bőröd, addig meg gyűjtesz a következő adagra.
2017. dec. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem, igazából semmilyen ilyen hatalmas tervem nincsen csak szimplán egy alap - fekete tetoválást szeretnék, semmi ilyen bonyolult templomos/jokeres nem tudom milyen ábra nem kell, csak mégis valami szép egyszerű körvonalas, nem tudom talán-talán Maori mintás is lehet, de most hogy így mondod lehet hogy csak előbb az alkarig csináltatom meg és utána fel tovább.
2017. dec. 3. 16:30
 4/5 anonim ***** válasza:
89%

Ha nem tudod mit akarsz, ne tetováltass.

A maori tetoválás egy kultúra része, nem divatmajomkodás.

2017. dec. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 $$$$$ ***** válasza:
Ha nem tudod h9gy mit akarsz ne tetováltass. Azt varrasd fel ami szamodta fontos vagy egy fobtos emlek vagy olyan motívum amiről erzed hogy te vagy. Es ne a penzen foglalkozz. Tedd felre a penzt gyüjtőgess es ha egyszer kialakul a fejedbe hogy mit akarsz akkor vattasd fel. Egyébkent nekem egy vadli tetkom van eleg részletes. Eddig 30000 ft de mire kesz lesz teljesen 45000 lesz. Eddig 7,5 óra munka van benne. (Egy alkalom volt a 7,5 óra. ) . De en is csak azt mondom hovy részletességtől függ. De az a lenyeg hogy ugy ne varras hogy: "fuh tetkót akarok mi jön ki 15000 ből ??,, . Hanem vard meg ameddig kialakul a fekedben hogy mit akarsz...
2017. dec. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!