Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválás, fólia alatt kipatto...

Tetoválás, fólia alatt kipattogott bőr a tetoválás körül?

Figyelt kérdés
1 napja készült tetoválás körül kipattogott a bőr, mit csináljak? Fóliázzam tovább vagy ne? kb 4 óránként cserélem a fóliát, vékonyan kenem. ma jelentkezett a kipattogás. Tegnap készült a tetoválás. Éjszaka is fóliázva volt (kb 8 órán át volt rajta) de reggel még nem volt semmi.

2017. dec. 8. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem mész olyan helyre, ahol koszolódhat akkor ne tegyél rá fóliát. Levegőn amúgy is gyorsabban gyógyul.
2017. dec. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De a sebesedést akartam elkerülni hogy ne varasodjon be.De sajnos kipattogott a bőr. Ha nem fóliázom tovább mikorra múlik el a kipattogás ?
2017. dec. 8. 19:02
 3/7 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, nekem is kipattog a bőröm a fóliától :) az első három napig ne hagyd el a fóliázást akkor se ha kipattog. Utána viszont 1-2 napon belül el fog tűnni a kipattogás. Ez van, ilyen a bőrünk :) (Egyébként ez attól van mert a bőr befülled a fólia alatt, de ez nem rontja a tetoválás minőségét.)


Üdv egy tetováló

2017. dec. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Sajnos már tegnap délután is meg ma is szabadon volt kb 3-3 órát. Ezzel sokat ártottam neki? Be fog ez a kb 6 óra miatt varasodni? Csütörtök késő délután lett kész, meddig fóliázzam? Vasárnap estig vagy hétfő reggelig?
2017. dec. 9. 16:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor miért nem hívjátok fel a stúdiót, ahol készült? Bármi problémája van valamelyik vendégemnek, kb kettő perc alatt rendbe tudjuk hozni, de kivagyok, amikor írnak, hogy napok óta nem stimmel valami/nem emlékszik mit mondtam. Amúgy ha már hagytad fólia nélkül, ne fóliázd vissza, csak ártasz vele. Inne től csak krémezés. A kipatzogzott bőrre is kenj egy kevéske Bepanthent, pár nap alatt rendbeteszi, csak attól van, hogy befülledt a fólia alatt, ha rendesen cseréled is előfordul néha. Szóval no para, töknormális jelenség.
2017. dec. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Miért ártok vele? Akkor most ne fóliázzam? Mert folytattam a fóliázást,csak arra a 3-3 órára nem volt rajta fólia... Minden tetováló mást mond/ír...
2017. dec. 9. 23:56
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint nem lehet fél órát sem szabadon, mert ha utána fóliázom akkor csak ártok vele. De miért?
2017. dec. 9. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!