Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ideiglenes tetoválás készítése?

Ideiglenes tetoválás készítése?

Figyelt kérdés
Még mielőtt elhatároznám magam a permanensre, először megnézném, hogy áll a tetoválás. Hogyan lehet ideigleneset csinálni, illetve megoldható e házilag?

2017. dec. 9. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
18%

Házilag? Persze. Fogsz egy kötőtűt, meglékeled, veszel vízfestéket a 100 ft-os boltban és karcolgatod magad.

Vagy veszel játéksziget boltban csillámos matricát.


Ne csináltass semmilyen tetkót, nem értél meg rá.

2017. dec. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezért megérte idekommentelj, remélem boldogan telnek a mindennapjaid így karácsony előtt :D
2017. dec. 9. 19:17
 3/6 $$$$$ ***** válasza:
45%
Há a henna van. De nem ertek hozzá ,nem tudom azzal miket lehet megcsinálni meg azt se pl. hogy szinesben van e egyáltalan mert szerintem csak feketében van. Meg azt se hogy meddig marad meg. Néz utána :) . De en az igazi tetkót pártolom. Hidd el ha jó helyre mész ügyes tetovállóhoz akkor jól fog kinézni és jó is fog mutatni :D .
2017. dec. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) Sima fekete tetkóra gondoltam :D
2017. dec. 13. 10:37
 5/6 $$$$$ ***** válasza:
Na akkor nezd meg a hennát ha úgy érzed. De szerintem egy jó tetovallo sokkal szebben megcsinalja mintha valaki hennával csinalná. Legalabb is én sose hennáztattam. De a tetkómmal 110% ig elegedett vagyok 😁.
2017. dec. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Youtube-on vannak ilyen fake tetkók házilag, filctoll, krém, meg tudom is én, mi kell hozzá... érdemes rákeresni, bár nyilván azzal csak egyszerűbb mintákat tudsz megcsinálni. Velem asszem Harry Potter fancuccként jött szembe. :)


Egyébként a henna is jó megoldás, az tartós, jó pár hétig fent marad. Hátránya, hogy főleg pöttyökkel, vonalakkal operál, kb. mintha tussal rajzolnál a bőrödre, tehát ha realisztikus tetoválást akarsz, akkor sokra nem mész vele, max. azt tudod megnézni, hogy milyen az, ha van ott valami a bőrön.


Van még ezen kívül a csillámtetkó meg a turbórágó elvén működő fesztiváli tetkók, utóbbi a legegyszerűbb, azt megveszed, felragasztod. Igaz, nem is annyira tartós.

2017. dec. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!