Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mikor készült nektek a tetovál...

Mikor készült nektek a tetoválás ti beszélgettetek a tetoválóval?

Figyelt kérdés
Nem sokára megyek tetováltatni 4-5 órás lesz a dolog és nem nagyon szeretem a kínos csendet.Titeket amikor tetováltak akkor beszélgettetek a tetoválóval vagy nem és ha igen akkor miről?

2018. febr. 24. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Nem beszéltem vele sokat, de előtte szóltam, hogy azért a fitymámnál óvatosan bánjon a tűvel.
2018. febr. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:D
2018. febr. 24. 22:28
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem egy ismerős tetováló csinálta (értsd: ismertem korábbról), szóval persze, beszélgettünk közben, nem csendben feküdtem 7 óráig.
2018. febr. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Metionin ***** válasza:
100%
Mi zenét hallgattunk. Előtte sokat beszélgettünk meg amikor szünetet tartottunk is, de a srác nem szeret munka közben beszélgetni. Úgyhogy bömbölt a blackmetál 200 decibelen.
2018. febr. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem azért mész tetoválóhoz, hogy pletykáljatok, főleg, ha idegen. Csak zavarnád közben, szóval ha ő nem kezdeményez, akkor ki kell bírni. Egyébként 90%-a zene közben tetovál, szóval nem hiszem, hogy nagy csend lesz. Ha meg igen, vigyél egy fülest.
2018. febr. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagynéném tetováló, ő nem nagyon szeret közben beszélgetni, főleg ha belemerül a munkába, alkotási folyamatba. De nyilván ha a kliens igényli, akkor beszélget vele.
2018. márc. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!