Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Microbladingról tapasztalatok?...

Microbladingról tapasztalatok? (Szálas szemöldök tetoválás).

Figyelt kérdés

Olyanok véleményét szeretném kérni, akik a szálas szemöldök tetoválás mellett döntöttek.


Helyileg hol, és kinél csináltattad?

Mennyiért?

Megvagy elégedve a végeredménnyel?

Illetve, mennyire tartós a dolog? Sok embertől hallottam, hogy 1-2 évente ismételni kell mert olyan hamar elkezd kopni.


Köszönöm a segítséget!😊


2018. febr. 24. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, én kb fél éve csináltattam, nekem azt mondta a kozmetikus hogy a 2 nem ugyanaz, a microbladinget valami penge szerű cuccal csinálják, vékonyabbak a szálak de nem olyan tartós, a szálazott egy tűs géppel készül.

Nekem nagyon lapos és ritka szemöldököm volt így megcsináltattam, győrben Andorka Csillánál, 35000Ft volt.

Először megbeszéltük milyet szeretnék és felrajzolja ceruzával, ezen még javítottunk mert beszéd közben sokat artikulálok és akkor hülyén nézett volna ki (ígyis elég máshol van mint az eredeti szemöldököm, a hátsó felét teljesen le kell szedni olyan tetű csapott volt), egyszer átmegy rajta a szálakat megcsinálni, ez kb olyan érzés mint egy csipeszes szemöldök szedés majd átmegy rajta éezéstelenítő krémmel, utána kb annyit éreztem mintha a körmöm húzogatnám ott, nem fájdalmas. Ha végeztünk sötétebb a véglegesnél, ha leesett a var látszik mennyi színt vett be a bóröd (mint egy rendes tetkónál) első alkalommal sokszor halvány lesz de az árban benne van egy korrekció ahol mégegyszer végigtetoválta, gyógyulás után akkor érte el a végleges színt, nagyon jól eltalálta a szemöldököm színét.

2018. febr. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja és sok kozmetikus kedvezményt ad ha x éven belül visszamész újracsináltatni így az érzéstelenítő mellett teljesen vállalható
2018. febr. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!