Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ahoz, hogy 15 évesen kivarrjan...

Ahoz, hogy 15 évesen kivarrjanak elég egy sima felnőttkorú kísérete is, vagy mindenképp csak szülő jelenlétét fogadják el?

Figyelt kérdés

2018. márc. 18. 23:41
 1/7 anonim válasza:
100%
Szülői aláírás 16 éves kortól.Ne akarj varratni 15 évesen mert nagyon meg fogod bánni.Meg egyetlen becsületes, papírokkal rendelkező, minőségi munkát csináló szalon sem akarja bevállalni a problémákat, lejáratást, meg a balhézó szülőt, úgyhogy felejtsd el.
2018. márc. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pedig sok helyről hallottam, hogy simán lehetséges az ilyesmi. A tetkót pedig már jópár hónapja fontolom és évek óta tervezem.. nem hiszem, hogy megbánnám. Meg amúgysem egy nagy és tömény tinta felületről lenne szó.
2018. márc. 19. 00:12
 3/7 anonim válasza:
100%

"Pedig sok helyről hallottam, hogy simán lehetséges az ilyesmi. A tetkót pedig már jópár hónapja fontolom és évek óta tervezem.. nem hiszem, hogy megbánnám. Meg amúgysem egy nagy és tömény tinta felületről lenne szó."


Ez a sok helyről hallottad ez nem jelent semmit.A negyedét sem szabad elhinni annak, amit az emberek mondanak.Az a sok hely 100% hogy papírok nélküli, lakótelepi "megcsinálom okosba" szintű, xy jóska által vezetett sufnitetkós műhely lesz, ahol sz*r munkát végeznek, garancia nélkül.Hidd el, ne akarj ott tetováltatni, mert nagy eséllyel hatalmas csalódás lesz a végére, amit aztán majd javíttathatsz ki később, esetleg még egy fertőzést is összeszedhetsz.Normális szalonban ilyet NEM vállalnak el amit te szeretnél, hanem jobb jobb esetben elküldenek haza, rosszabb esetben pedig melegebb éghajlatra.Az egyik szalontulajdonos srác mesélte hogy napi szinten mennek be hozzá hozzád hasonló tinik, akiknek halvány gőzük sincs semmiről, majd kapnak valami förmedvényt a testükre és végül kivétel nélkül mindegyik egy törvényesen működő, igényes szalonban köt ki, hogy javítsák ki az elb*ott mintát.

A nem hiszed hogy megbánnád nem sokat ér, magamat ismerve ilyen fiatalon még nincs igazán kiforrva az ember személyisége.Régen, még kb 15-16 éves koromban én is terveztem egy nagy sólymot a hátamra, meg egy bikafejet a mellkasomra és én is sokáig tervezgettem ezeket a mintákat.Ma már iszonyatosan örülök hogy volt annyi eszem és nem csináltattam meg.Ha rám hallgatsz, vársz 18 éves korodig.

De ennyi volt a hegyibeszéd, úgysem tudlak lebeszélni ha te meg akarod csináltatni.De amint betöltöd a 16 évet, szépen megbeszéled ezt szüleiddel, kérsz aláírást, vagy mégjobb ha beviszed valamelyiket a szalonba és ott szóbeli és írásos engedélyt adnak rá.NE vigyél be idegent, ne csessz ki se saját magaddal, se pedig a jóhiszemű tetoválóval.

2018. márc. 19. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Normális szalonban CSAK a szülőt fogadják el. Ahol nem, ott másban sem lesznek elég precízek.

Egy kolléganőmet kísértem el, kíváncsi voltam a tetoválóra. Egy idézetet kért az oldalára. Már az elején láttam, higy ez az ember még kézügyességgel se rendelkezik, biztos, hogy hozzám nem fog nyúlni. Úgyhogy nem vártam ki a három órát.

Mikor legyógyult a tetkója, akkor láttam legközelebb. Katasztrófa: a szöveg olvashatatlan, kimaradt egy betű, amit utólag próbált pótolni, de így is maradt helyesírási hiba. Nincs két egyforma e vagy n betű. Igaz, fele annyiba se került, mint az enyém.

2018. márc. 19. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Én is várnék vele , már csak azért is , mert még nőni fogsz
2018. márc. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Aranypanda válasza:
100%
Én egyetlen ábrát sem ismerek, amit 10-15 év alatt ne untam volna meg. Ezért csak akkor varratok majd, ha ennél kevesebb évem marad hátra kis életemből.
2018. márc. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szülői jelenlét, és írásbeli nyilatkozat kell, ha nem kérik akkor azoktól érdemes tartózkodni.

Viszont még biztos, hogy sokat fogsz nőni, ezért lehet, hogy már pár hónap, vagy egy év múlva rosszul fog kinézni.

Megérné?

2018. márc. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!