Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mit gondoltok a fehér tetoválá...

Mit gondoltok a fehér tetoválásról?

Figyelt kérdés
A legjobb baratnommel szeretnénk kozos tetoválást. A csuklónkra tervezunk egy kis szivecsket. Ő feketét szeretne de olyat már túl sok emberen láttam,színeset nem szeretnék, de a fehér valahogy megtetszett. Mit gondoltok rola? És ha valakinek esetleg valaki ért hozzá vagy van neki az meselhetne rola ezt azt(pl hogy mennyire gyorsan kopik vagy ilyesmi) előre is koszonom:)

2018. ápr. 5. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem néznek ki rosszul, de inkább a fekete tetszik. Viszont különlegesnek hangzik a fekete-fehér páros tetkó.
2018. ápr. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon tetszik, mert nem alkot akkora kontrasztot a bőrrel, mint a fekete, vagy pláne a színes, de elvileg egy idővel elsárgulhat, meg nagyon elhalványodhat.

Ennek ellenére nekem tetszik, hogy szolid, és különleges, ritka.

2018. ápr. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
És a szívecske is különlegesen ritka motívum, igazi egyéniségek lesztek :))
2018. ápr. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%

A fehér tetoválás mindig is nagyon tetszett, tervben is van.

Viszont a szivecskét szerintem jobban gondoljátok át, van pár sokkal különlegesebb minta, amit 30 évesen sem lesz kínos viselni :)


Amúgy engem sokan próbáltak lebeszélni a fehér tetoválásról, mert vigyázni kell rá és idővel elvileg csúnya, bár én még egy borzalmasan rondát se láttam eddig, akárhány éve készült.

2018. ápr. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
23%

A baj ott van vele, hogy szép addig a pár hétig, hónapig, amíg szép. Utána szép lassan elkezd sárgulni, vagy annyira kopik, hogy beleveszik a bőrszínbe. Élénk színben fehér jobban látszik és a kontraszt miatt a sárgulás sem feltűnő.

Szóval inkább fekete/szürkeárnyalatos vagy színes.

2018. ápr. 6. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Több, mint 3 éves a fehér tetoválásom az alkaromon, se nem sárgult, se nem fakult ezidő alatt.

Zagyvai Gábor készítette, itthon ebben ő a profi.

2018. ápr. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!