Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » November végén egy neves...

November végén egy neves Budapesti szalonban elrontotta a tetováló a vállamon-felkaromon lévő mintát. Fekete színnel lett tetoválva. Kb hány alkalom lehet egy ennyire friss tetoválás lézerrel való eltávolítása? bővebben lent!

Figyelt kérdés

A szalon felajánlotta hogy ők fizetik a lézerezését a mintának mert szerintük is vállalhatatlan, majd ha ezzel végeztünk, a srác aki tetovált felrakna a helyére egy másik mintát. (Az összes többi tetoválásom gyönyörű volt amit a srác készített)

Valamint ti mernétek engedni hogy ugyanaz a tetováló tegye fel az új mintát a lézerezés után? Mert szerintem benne lenne ,hogy nehogy eleontsa megint és ebből újjabb hiba lenne...

Kérhetem a szalont, hogy másik tetoválójuk készitse majd el az új mintát?



#hiba #tetoválás #tetováló szalon #lézeres tetoválás eltávolitás #tetoválás takarás
2018. ápr. 15. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon menthetetlen? Muszáj lézerezni, nem lehet simán javítani?
2018. ápr. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Sajnos nem lehet, pedig sokkal jobban örülnék neki. Nagyonsok tetováló véleményét kikértem, és a szalonban is azt mondták hogy muszáj lesz lézerezni.

A mintában eléggé kiterjedt, össze is mosodott sajnos, és sok olyan rész van, ami fél cm vastagon van feketével satírozva emiatt pedig csak “nagyon fekete” minta kerülhetne rá, igy pedig számomra értelmét veszítené a minta. De a szalon is a legjobb megoldásnak a lézerezést tartja.

Igy is teljesen új kompoziciót kellett kitalálnom ahoz, hogy a teljes kar tetoválásom a végén ne veszítsen számomra a jelentéséből.

2018. ápr. 15. 12:42
 3/6 devil_inangel válasza:
elég hülye kérdés, de ezt hogy sikerült a tetoválónak kiviteleznie ?
2018. ápr. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom melyik kérdés az ami számodra “hülye kérdés”

Valoszinűleg azért kérdeztem ezeket mert negatív tapasztalatom nem volt soha tetoválással kapcsolatban, pedig eddig 14tetoválásom van (amibem benne van 1ként számolva a telihát tetoválásom is)

Gondoltam biztosan van itt olyan akinek ezekben a kérdésekben van személyes tapasztalata....

Azt hogy ezt hogyan sikerült ennyire elrontania a srácnak, nem tudom. Ő sem tudta kellőképpen megmagyarázni...Sajnos igencsak alja sufnituning feelinge van a mintának...

Viszont tényleg minden más, amit elötte ő tetovált rám gyönyörű lett!


Tehát továbbra is várok választ a kérdéseimre

Kb hány alkalom lehet egy ennyire friss tetoválás lézerrel való eltávolítása?

Valamint ti mernétek engedni hogy ugyanaz a tetováló tegye fel az új mintát a lézerezés után?

Kérhetem a szalont, hogy másik tetoválójuk készitse majd el az új mintát?

2018. ápr. 16. 16:49
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, az előző szerintem saját magára értette azt, hogy engedj meg neki egy hülye kérdést, nem a te kérdéseid véleményezte. :-)


Egyébként, mivel elismerték a hibát, simán kérheted szerintem, hogy más tetováló készítse el a tetoválásod a lézerezés után. Jogos kérés, nem kicserélhető ruhadarabról beszélünk, ha a bizalmad megingott, nincs mese.

Viszont ha az összes eddigit ő készítette, és eddig nem volt vele gond... én leülnék vele dumálni privátban, mert nem létezik, hogy ne legyen róla fogalma, hogy miért lett ennyire rossz a mostani. Szóval megpróbálnék vele őszintén beszélni, hogy alkalmasnak érzi-e magát arra, hogy kivitelezze az általad elképzelteket, és elmondanám azt is, hogy nyilvánvalóan tartok az újabb hibától. A beszélgetés kimenetelétől függően döntenék.

De egyébként, ha eddig minden perfekt volt, én hajlanék arra, hogy továbbra is ő tetováljon.

2018. ápr. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudsz képet küldeni róla? Nagyon sajnálom, hogy elrontották.
2018. ápr. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!