Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Fiúk! Ti mit gondoltok az...

Fiúk! Ti mit gondoltok az intim tetkóról vagy önmagában a tetoválásokról?

Figyelt kérdés
Most nem az agyon vart karokra/lábakra gondoltam, hanem a kissebb szolidabb mintákra. Vagy gondolhattok egy olyan lányra akinek csak 1-2 kisebb vissza fogottabb tetoválása van. Kort is írjatok :)
2018. ápr. 20. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:
59%

Ugyanazt, mint bármely tetkóról. Ha nem közönséges, akkor nincs semmi bajom vele, sőt még vicces is lehet. :D

22/F

2018. ápr. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 $$$$$ ***** válasza:
29%

Hátvnekem nagyon tetszenek a tetovált lanyok. Az is tetszik ha egy lánynak az egész karja ki van varva vagy akar az egesz lába sőt az is ha szinte teljesen ki van tetovalva egy lány Xd . De ugyna akkor azok a lanyok is tetszenek akiken cska 1-2 kissebb minta van vagy egyaltalan nincs is tetkó... Nekem jelenleg 1 tetkóm van. De még akarok 5 öt jelen állás szerint. Mert minden mintat jól átgonolok. Lehet lesz még több is de egyenlöre még 5 biztos . De jó pár év alatt lesznek megcsinalva. Legközelebb érettségi után jövő nyáron tetováltatatok... Elnézést a félrenyomásokért csak telórol vagyok 😅.

17/F

2018. ápr. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
9%
Tetszik alapból, volt is elég komolyan kivarrt lány az életemben, meg egyébként is mostanában mindenkinek van 1-2 kisebb minta a testén, hacsak nem extrém módon ízléstelen, akkor semmi gond. Az intim viszont nem igazán, bár még élőben nem láttam, de lehet hogy nem is akarnék.
2018. ápr. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Én olyannal nem nagyon kezdek, akinek bármiféle tetkója vagy piercingje van. Hasonlóan kizáró ok nálam, mint a cigi. Ez van. Szerintem a tetoválás alapvetően ízléstelen és proli dolog.
2018. aug. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!