Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Milyen érzés tetoválást viselni?

Milyen érzés tetoválást viselni?

Figyelt kérdés

Gondolkozok tetkón, szoktam nézegetni pl Neymarét, egész jók DE.

Bennem valamiért van egy fura érzés hogy durva hogy ott van, örökre, stb. Valójában akarok is tetoválást, meg nem is.

Szoktam yt-n tetkós videókat nézni, és tök durva hogy kajak varratnak és az adott embernek örökre ottmarad.

Mivan ha egyik nap úgy kel fel, hogy dejó lenne ha nemlenne ott..vagy nemtudom:D csak én érzen ezt? Személyes hülyeség?

19f



2018. máj. 23. 03:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez annak a jele, hogy nem kell tetováltatnod.

Egyébként semmi extra. Olyan, mint ha mindig ott lett volna

2018. máj. 23. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Nos a leirtak alapjan, neked nem kell tetovalas. 15 eves korom ota vannak, es egyre csak szaporodnak. Egyiket se bantam meg. Ha olyat varratsz aminek van jelentese szamodra, es nembanod hogy vegigkiser egy eleten (meg meg 6 honappal tovabb), akkor hajra. Kezdj kicsiben, es akar azt kesobb ha megunod vagy megbanod, akkor el tudod takartatni egy masikkal.
2018. máj. 23. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Hat, ez meg egy eldondendo kerdes, a pici tetkok jobban vonzanak egyelore, aztan majd ki tudja:D elvileg addiktiv..szoval ja

Egyebkent felreertes ne essek, bejon a tetko, de nekem akkoris fura lenne vagy nemtudom

Johhny Edlind tetkoi igen jok

2018. máj. 23. 08:48
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Csak akkor gáz, ha nyilvános, látható helyen van egy full egyedi tattood, mert ha olyan helyzetbe kerülsz simán megtalálnak a zsaruk:DD
2018. máj. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Mikor friss volt a tetoválásom, napi szinten rácsodálkoztam, hogy jé, az ott van és ott is marad. :) Ha tükör előtt csináltam valamit, és úgy mozdultam, hogy megvillant, mindig megtorpantam, hiszen valami nem stimmel, valami megváltozott... :)

Pedig én nem úgy voltam vele, mint te, régóta szerettem volna tetoválást. Persze nem is kelek fel úgy egy nap, hogy de jó lenne, ha nem lenne. :)

Hogy mikor múlt el ez a fura érzés, nem tudom, rég volt. Talán 2-3 hónap után, ahogy elmúlt az újdonság varázsa. Már nem akad meg rajta a szemem folyton, nem csodálkozom rá, de attól még szeretem, hogy ott van, büszke vagyok rá. :)

2018. máj. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolso, koszi a valaszod, enis ebben remenykedem:)
2018. máj. 23. 10:59
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát én észre sem veszem magamon annyira megszoktam már. Néha rápillantok hogy jé van tetkóm. Igaz nekem csak egy felirat van a lábfejem szélén, de akinek nagy van az is megszokja.
2018. máj. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Metionin ***** válasza:
Nekem olyan mintha mindigis rajtam lettek volna, a részeimmé váltak. Néha fura amikor észreveszem, hogy mások nézik.
2018. máj. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Engem hidegen hagyna ha nezik, lehet azer nezik a tied mert jo:)
2018. máj. 23. 14:57
 10/14 anonim válasza:

teljesen emberfüggő

egy tetoválás ha jó mintát választasz amit egész életedben szeretni fogsz akkor semmi akadálya de ne felejcsd el hogy nem feltétlen fogsz örülni egy koponyának 60 éves korodban.


én akitől hallottam nekik nem fájt annyira maga a felvarrás de ez is a te fájdalomküszöbödtől függ.


remélem segítettem.

2018. máj. 24. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!