Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hol csinalnak nekem ma Budapes...

Hol csinalnak nekem ma Budapesten azonnal tetovalast?

Figyelt kérdés
1 eve kigondoltam mar, egy pici 1x4-es tetkot szeretnek, az invictust neztem ki, naluk van ilyen SOS tetko, ahol ha bemesz kis varakozas utan fogadnak... de felhivtam oket es kozoltek, hogy arra is varolista van.. ugyhogy hasonlo arkategoriaban keresnek egy megbizhato helyet, ahol egy icipici tetkot felvarrnanak ram :)
2018. máj. 24. 09:31
 1/7 anonim ***** válasza:
A Kökiben Elvis szalonját próbáld meg!
2018. máj. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Olyan nincs. Azt meg kell tervezni, meg azért is várni kell, hogy biztos meggondoltad-e. Őket az nem érdekli, hogy egy éve kinézted, azalatt sokszor bejelentkezhettél volna megterveztetni és megcsináltatni. Ha egy évet vártál, egy hetet még tudsz.
2018. máj. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem “kineztem” szimplan, hanem egy eve mar tudom, hogy szeretnem, de nem csinaltattam eddig meg meg, mert vartam, hatha meggondolom magam es megse akarom, de nem igy lett. Es egy nornalis tetkos szerintem letud nekem viszonylag gyorsan rajzolni par vonalkat :)
2018. máj. 24. 12:08
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Ha egy éve gondolkodsz, nehogymár gond legyen kivárni egy időpontot.
2018. máj. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi voltunk Elvis Tattoo-nál, de ott is kellett időpontot kérni.
2018. máj. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Videki vagyok es nem tudok annyit feljarni pestre, de sikerult egy idopontot szereznem amikor pont szabim lesz :)
2018. máj. 25. 00:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Vidéken is vannak jó szalonok...
2018. máj. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!