Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ez hátrány lehet?

Ez hátrány lehet?

Figyelt kérdés

Logopédus szeretnék lenni, tehát gyerekekkel fogok foglalkozni. Hátrány lehet, hogy a jobb bokám fölött van egy 6 cm-es csak körvonalas tetoválás? Jobb időben térdnadrágban lennék, szóval akkor kilátszódna. Elsősorban azok válaszát várom, akiknek van gyerekük. Ha szülőként meglátnátok, titeket zavarna?

Köszönöm előre is!



2018. máj. 24. 23:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, de valószínüleg az iskolában el kell takarnod.
2018. máj. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem zavarna mint szülőt, azt nem tudom hogy milyen szabályok vannak az intézménybe max takarni kell hosszú zoknival vagy valamivel.
2018. máj. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Ha arc tetkós lenne valószínű nagyobb probléma lenne belőle (bár engem személy szerint az sem zavarna) de nem hiszem, hogy az állásinterjún meztelenre vetkőztetnek és centinként nézik, hogy nincs e tetovalásod. Nekem több tetovált tanárom is van.
2018. máj. 25. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Manapság nagyon sok tanárnak van látható helyen tetoválása.
2018. máj. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ovonoknek is van már tetoválása. Egyáltalán nem hatrany,a bokad meg szerintem abszolút senkit nem érdekel. Az a fontos,hogy hogy vegzed a munkád.
2018. máj. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 10 deka farhát válasza:
Mondjuk attól is függ, hogy mit ábrázol... Egy halálfejet vagy egy horogkeresztet még akkor sem engedélyeznék gyermekközpontú intézményben, ha takargatja.
2018. jún. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!