Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ha megfelelő helyen csináltato...

Ha megfelelő helyen csináltatom a tetoválást megfelelő utókezelés mellett elkerülhető, hogy hegek maradjanak utána?

Figyelt kérdés
Tehát ha a tetováló tudja a dolgát, nem üti túl mélyre és kezelem is rendesen sima bőrfelületet kaphatok?
2018. máj. 27. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztos attól is függ amit írtál, de szerintem elsősorban a bőrödtől. Én tavaly csináltattam, szeptemberben már egy éves lesz, és nem teljesen sima. Nem látszik egyáltalán hegesnek, de ha végig simítom rajta az ujjam, érzem. Pár hónapja valamelyik rádióban beszélt Sárközi Zsolt, egy ismert tetováló. Azt mondta, hogy az emberek 30 százalékának olyan a bőre, hogy rendes utókezelés után sem lesz teljesen sima. Szóval a kérdésedre a válasz, hogy a jó tetováló és megfelelő kezelés sem garancia. De ha annyira lesz csak heges amennyire az enyém, tehát úgy, hogy nem látszik, az abszolút nem zavaró. Az emberek többségének azonban legyógyul.
2018. máj. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Bocsánat, az utolsó mondatnál azt akartam írni, hogy teljesen simára gyógyul az emberek többségének.
2018. máj. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bőrfüggő. Nekem az egész alkarom tetovált, és annak ellenére, hogy jó helyen, jó tetováló csinálta, és utókezelésnél is figyeltem rá, a könyökömnél nem sima a bőr. Nem látszik, csak tapintásra érezni. Ez azért van, mert ott vékony nagyon a bőr. Ki kell tapasztalni, mindenkinél más.
2018. máj. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
szerencsére nekem vastagabb a bőr a nagy részén, a tetováló is azt mondta, ne aggódjak, ez biztos, hogy simára gyógyul :) gondolom két hét után látná már, ha valahol valószínűleg nem jönne össze :)
2018. máj. 31. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!