Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mennyire elfogadható a látható...

Mennyire elfogadható a látható helyen lévő tetoválás?

Figyelt kérdés
A mai világban,pontosabban Magyarországon elfogadható a látható helyen lévő tetoválás? mint pl ujjakon vagy kézfejen? mondjuk pl egy bolti eladóként vagy egy raktárosként...stb létezik még olyan munkahely ahol a tetoválás miatt nem vesznek fel éppen? vagy már ez a "butaság" kezd kihalni? csak mert szeretnék a közeljövőben látható helyre is tetováltatni.

2018. jún. 13. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
Ha az életcélod hogy nyugdíjas korodig raktáros, kasszás legyel akkor tetovaltass oda. Ha valamilyen más munkát is akarsz akkor ne
2018. jún. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
9%

'vagy már ez a "butaság" kezd kihalni?'

Én inkább azt nevezném butaságnak, hogy valaki fiatalon elcsúfítja a szép, üde bőrét valami krikszkraksszal! A tetoválás a primitív népek harci szokása volt, ijesztgették vele az ellenséget.

Majd nézd meg magad öregen, ráncosan - raktárosként...

2018. jún. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%

A tetoválás elsősorban a törzsi hovatartozás kifejezése volt.

Más tetoválás - ellenség, megölhető, akár meg is ehető.

.

"ez a "butaság" kezd kihalni"

Nem ijesztgetni akarlak, mer soha nem fog kihalni.

Ha meglátok egy tetkós embert, akire olyan ábrák, jelképek vannak varrva, amit nem csak én, hanem az illetőn kívül senki más nem tud értelmezni, felmerül a kérdés: mi értelme?

Leírottaim alapján, ha cégem lenne, cégem képviseletében eljáró, látható helyen tetovált dolgozót nem alkalmaznék.

2018. jún. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
Nekem az alkaromon van tetoválás és köszönöm szépen jó pozícióban dolgozom ésemberekkel. A főnököm tisztában van vele, hogy az amit a bőrömön viselek nem befolyásol a munkámban, mert legalább olyan jól el tudom végezni, mint egy nem tetovált. Engem az se zavarna, ha egy talpig kivarrt orvos vizsgálna, amíg érti a dolgát.
2018. jún. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 dirtboy ***** válasza:
84%

mennyi marhaság van itt leirkálva édes istenem.


én pont a tetkóshoz mentem mikor pl jött egy rendőrautó a sétáló utcán a rendőr keze kint az ablakban és végig volt tetoválva.

még aznap volt miközben engem varrtak hogy bejött két rendőr időpontért.


mikor kórházba jártam ,egy orvoson láttam szintén az alkarján tetoválást.


ahol én dolgozok egy nagy multinál ott is irodán van egy srácnak rasztahaj,rocker cuccokba jár,egyik karja végig van tetoválva.


igazából nem tudok olyat mondani ahol ez kizáró ok lenne addig amég el tudják takarni ha szükséges,de ilyen is nagyon szűk munka körben lehet elvárható.


magam részéről meg teljes balkar tetoválásom van,és nem raktáros ként dolgozom én sem hanem minősített hegesztőként és a kutyát nem érdekli hogy van e tetkóm vagy sincs.

2018. jún. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Boltos vagyok, ki van varrva az alkarom, nem koponyakat es egyeb ijeszto mintakat varrattam magamra. Noiesnek mondhato, vidam hanglatu ,egybefuggo tetkom van. Nem jott meg ra vasarloktol negativ megjegyzest, sot inkabb dicserni szoktak. A fonokomek sincs vele problemaja.

23N

2018. jún. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!