Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mit gondoltok erről az idézetr...

Mit gondoltok erről az idézetről a bal csuklómon vagy az alkaromon?

Figyelt kérdés
Ha valaki a kereskedelemben dolgozik, pl. marketingigazgató, vagy marketingmenedzser, logisztikus, vagy a médiában pl. tévénél dolgozik, stb. annak ez engedett? Mennyire tilos? Emiatt kevésbé kapok meg egy állást? Lehet ez hátrány?19 éves vagyok, lány, egyenlőre még gimnazista, 5 éves képzésen, és lehet, hogy ilyen jellegű munkát szeretnék végezni. Szeretném spanyolul magamra tetováltatni, vagy magyarul, h Minden kezdet nehéz. (Toda comienza es dificil.) Apróbb betűkkel, ezt a 3 vagy 4 szót. Mennyire lehet ez hátrány az elhelyezkedésemben, ha ezen a vonalon akarnék tovább tanulni? Máshová kellene tetetnem, ahol kevésbé feltűnő? Ha lehet, én a csuklómra szeretném.

2018. jún. 28. 12:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha el tudod takarni karkötővel vagy hosszú ujjúval, akkor nem okozhat gondot. De szerintem egyre rugalmasabbak lesznek ezzel a munkahelyek.
2018. jún. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínű nem lesz vele gond. 95% hogy senkit nem fog érdekelni. Talán így, hogy lány vagy még kevésbé előítéletesebbek, mint a férfiakkal szemben. Kézfejre,ujjakra,nyakra,arcra,fejre, tehát a takarhatatlan helyekre NE csináltass tetoválást. Amúgy ezek után az alkar/csukló talán a második 'legkockázatosabb' hely, nekem mind a 6 tetoválásom felkaron/vállon van, és a kövit mellre tervezem, talán ha majd lesz munkahelyem, akkor csinálok alkarra. 20/f egyetemista
2018. jún. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Médiában vagyok, itt senkit nem érdekel, minden második kollegámnak van tetoválása a fiatalabbak közül. Még műsorvezetőknek is, akik képernyőn vannak, persze nyilván őket úgy öltöztetik, hogy ne legyen feltűnő.
2018. jún. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!