Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Egész karos tetoválás egészség...

Egész karos tetoválás egészségügyi iskolában?

Figyelt kérdés
Sok számomra fontos dolgot tetováltatnék a karomra(egész kar), ez vajon egészségügyi egyetemen mennyire lenne hátrány?

2018. júl. 1. 23:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
11%

Elég proli dolog a tetoválás, az egészségügyben intelligensebb emberek vannak. Én a helyedben nem tenném.

Amúgy mi vagy te, valami rovar, ami 2 másodperc után elfejti, amit látott? Szerintem egy épeszű embernek nem kell "mankó" ahhoz, hogy a számára fontos dolgokra emlékezzen, pláne nem a saját bőrén.

Annyira, de annyira elkeserítő ez a tetoválós jelenség. Manapság már az a különleges, ha nincs tetoválásod, mert az azt jelenti, hogy képes voltál ellenállni a divatnak. Ja, hogy te nem divatból csinálod. Hát persze. Bárkit megkérdezel, ők sem divatból csinálják. És ebből a sok "divatot nem követő" egyéniségből áll össze az eszményi tömegember, akihez te is hasonlítani akarsz.

2018. júl. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Elfogadom a véleményed, bár sajnálom, hogy az értőolvasás nem az erősséged, ugyanis nem ez volt a kérdés.


A személyeskedésed pedig elég vicces, mert nem hiszem, hogy ismerjük egymást. Valószínűleg intelligensebb emberek járnak oda, mint te, mert ez a megnyilvánulás inkább szánalmas volt, mint értelmes.

2018. júl. 2. 00:44
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem úgy tetováltass, hogy ha szükséges, el tudd fedni ruhával.
2018. júl. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%
szerintem a tetoválás menő pedig. láttam már orvost tetoválással, szóval nem hiszem, hogy kizáró ok lenne.
2018. júl. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszi nektek! :)
2018. júl. 2. 10:31
 6/17 anonim ***** válasza:
20%

Egyet kell értsek azzal amit első mond. Milyen hülyének kell ahhoz lenni hogy a karodon hordozz egy emléket? Ez a mutassuk-meg-mindenkinek-hogy-velem-fontos-dolgok-történtek elsőre nevetséges, másodjára pedig szánalmas.

A tetoválástól nem leszel több, ellenben kevesebb. Ráadásul aki az egészségügybe készül az tisztelhetné jobban a testét.

2018. júl. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 dirtboy ***** válasza:
81%

Látni kórházakban is tetováltakat bőven,orvos,ápoló minden.

Rendőrökön is látni,még úgy is hogy szolgálatban van.


Az hogy egy tetkótól nem leszel több ellenben kevesebb az nem igaz.

Valóban nem több tőle az ember,de kevesebb sem.

Anno én is azt hittem sosem lesz nekem meg hogy csak divat,meg hogy nem lenne olyan amit nem bánnék meg.

Most 28évesen csináltattam egy egész bal kart realisztikus tetkókkal.

És abszolút szebb és jobb számomra mint a másik karomon a csupasz bőrt látni.

2018. júl. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Érts egyet vele, egy a probléma, hogy még mindig nem ez volt a kérdés.

Imádom, mikor valaki úgy szeretne megmondó ember lenni, meg lenni valaki, hogy ismeretlenül kommentelget, de mégcsak nem is a kérdésre választ adva.


Mondom, nem a véleményeddel van a probléma(azon kívül, hogy szerintem itt senki nem kérdezte), hanem azzal, hogy nem a kérdésre válaszoltál.


Az meg, hogy kinek mi a fontos, mi tetszik, hadd legyen már magánügy, engedd már meg, hogy különbözőek legyenek az emberek, ne csak az legyen ami szerinted oké. Köszi :)

2018. júl. 2. 12:52
 9/17 A kérdező kommentje:

7-es, köszi!

Úgy látom azért a pár hozzászólóból 2-3 értelmes is akadt, akinek sikerült felfogni a kérdést. :)

2018. júl. 2. 12:53
 10/17 anonim válasza:
51%
Szia. Szerintem nem baj. Nemhinném, hogy bennelenne a szabálykömyvbe hogy nem varrathatsz semmiféle fontosat a testedre, ha te úgy határozol. Nemhinném hogy egy tetovált ember máslenne, mint egy nemtetovált. Nemfogsz tőle butább lenni se:D Kedves első meg társai, ha ez a véleményetek a tetkókról, bocsi de minek keresgéltek a témával kapcsolatban-és szóltok hozzá? Biztos van számos olyan kérdés, hogy mi a véleményed a tetoválásról. Kommenteld oda a fa**godat. Vagy mondogasd magad előtt a tükörbe.
2018. júl. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!