Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Anya lánya közös tetoválás,...

Anya lánya közös tetoválás, mi legyen? Részletek lent!

Figyelt kérdés
Anyukámnak nemsokára szülinapja lesz. Már jó ideje megbeszéltük, hogy közös tetoválásunk lesz, így ez lenne az ajándék. Már csak az a kérdés, hogy milyen legyen.. Közös tulajdonság, mindketten szeretjük a természetet (tengereket, hegyeket), sportot (országúti bicajozas), illetve mindketten független típusok vagyunk és azok is akarunk maradni, tehát a szabadság is fontos nekünk, illetve az utazás, imadjuk. Ha valakinek van ötlete, hogy hogyan tudnánk ezeket ötvözni az ne tartsa magában! Köszönöm előre is a válaszokat!☺

2018. júl. 17. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
"...mindketten független típusok vagyunk és azok is akarunk maradni, tehát a szabadság is fontos nekünk..." akkor miért akartok közös tetoválást?
2018. júl. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én valami repülő madárra gondolnék a hegyekben. Szimbolizálja a szabadságot és a függetlenséget. Az 1. kommentre meg csak annyit tudok mondani hogy ha erről neked egy farok jut eszedbe akkor elég sötét lehetsz...
2018. júl. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Végre egy segítő szándékú válasz, aki nem retardált, és nem kérdéssel válaszol a kérdésre!🙏 Köszönöm szépen hasznos volt, megfontoljuk ezt az ötletet!☺
2018. júl. 22. 21:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs mit máskor is :)
2018. júl. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt a mindenit, egyesek milyen kőkeményen oltják a kérdezőt:D

Ha még aktuális a kérdés lehetne vmilyen iránytű féleség tetkó is, vagy egy kis térkép, repülő esetleg.

2018. júl. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudod mit szeretnél magadon látni, talán nem való még neked ez a tetoválás dolog :) OK, hogy valamit jelenteni fog, de ennyi erővel egy dobókocka, dominó vagy bármi lehet... Anyuddal beszéld meg, talán ő kreatívabb vagy van elképzelése. :)


Nem oltás akar lenni, sem leszólás! Én úgy gondolom, hogy majd akkor varratok magamra, ha tudom, hogy mit szeretnék és az tetszeni is fog... :)

2018. júl. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

7/8 Nem különösebben érdekelnek az ilyen válaszok, magát minősíti, nem engem! Egyébként az ötleted jó, már korábban is gondolkodtam rajta, hogy valamilyen iránytű,esetleg térkép szóba jöhet! Köszönöm!☺

8/8 Ez nem pár napja pattant ki a fejünkből, már régóta szeretnénk tetoválást! Inkább anya az aki nehezen tud dönteni! Kreativitásban pedig nincs hiány, egyszerűen csak el kell döntenünk milyen szimbólumot akarunk! Köszönöm neked is a segítséget! ☺

2018. júl. 24. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!