Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szombaton csináltattam tetovál...

Szombaton csináltattam tetoválást alkarra belülre. De még mindig nagyon fáj. Meddig fog?

Figyelt kérdés

És miért fáj. Mikor elkezd fájni feszül, lüktet. Pedig kenem vazelinnel kb 10 percenként (mert ennyi idő után érzem a fájdalmat).

Szerintem nem kenem vékonyan se. Annyira fáj valamikor úgy érzem levegőt se kapok. Mit csináljak?


2018. júl. 18. 05:02
 1/5 A kérdező kommentje:
Van már egy tetoválásom az nem fájt így
2018. júl. 18. 05:03
 2/5 anonim ***** válasza:
Elfertőződött.
2018. júl. 18. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Túl sűrűn kened, 2-3 óránként kéne. Hogyan kezelted idáig? Fóliáztad? Meddig? Miért nem bepanthennel kened?

Irány vissza a tetováló, jelezd, hogy ez a helyzet, aztán meg bőrgyógyász, hogy segítsen rajta.

2018. júl. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Tetováló hülyeséget mond...

Ilyet szól ne kenjem..

Nem fertőződhetett el, mert nem latszik rajta semmi

2018. júl. 18. 20:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Persze, hogy azt mondja, hogy ne kend, ha 10 percenként kened a bőröd, ráadásul sima vazelinnel a megfelelő krém helyett, akkor csonttá áztatod a bőröd, nem csoda, hogy minden bajod van.

A mintát is tönkrevágod vele, arról azért tudj.

2018. júl. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!