Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mellbimbó piercing?

Mellbimbó piercing?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy 6 hónapos teljesen meggyógyult piercingjeimet ki lehetne e venni egy orácskára anélkül hogy beforrna akár egy kicsit is?


Illetve ha véglegesen kiveszem marad helye? 1.6-ossal lett szúrva!


Fiúk! Mennyire találjátok szexinek a mellbimbó piercinget? (Banán alakú, gömbökkel a végén, takaros cicikben)



#mellbimbó piercing #beforr #nipple piercing
2018. júl. 18. 13:12
 1/10 anonim ***** válasza:
17%

Küldj képet,így nem lehet megmondani.

(Neten biztos van hasonló kebel hasonló piercinggel)

Van ami izgató és van ami undorító

2018. júl. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
2018. júl. 18. 14:48
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Takaros cicik :D hihi

Én úgy másfél év után vettem ki, de nagyon gyorsan beforrt. Ha nem titok, miért kéne kivenni? Hacsak nem muszáj, szerintem inkább ne vedd ki.

Egy-egy icipici hegecske látszik a bimbóm oldalain. Nem vészes, alig észrevehető.

2018. júl. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Őszintén azért szeretném mert szeretem ha a barátom szex közben játszik a cicimmel, meg morzsolgatja a bimbóim. :D

És sajnos amióta megvan, azóta nem tudja már ugyanúgy csinálni....óvatosabban kell,meg nem is annyira jó úgy.

Nekem nagyon nagy erogén zóna, és az együttlét idejére, meg amíg letusolok utána addig kivenném. Csak félek hogy az alatt a kb 1 óra alatt összébb forr és már nem lehet visszatenni. :(

2018. júl. 18. 18:17
 5/10 A kérdező kommentje:
És te miért vetted ki végül? :)
2018. júl. 18. 18:18
 6/10 anonim ***** válasza:

Pont e miatt, amit írtál :D

Tök jó volt a cicipirszinges időszakot megélni, szerettem nagyon.

Szóval egyrészt amiatt, amit te is írtál, másrészt már tervezzük a gyereket. Szoptatás alatt meg nem akarok majd ezzel bajlódni.

2018. júl. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Igen, én is szeretem mert kisebbek a cicijeim es nagyon feldobja meg szexi :D

Kivenni sajnalom mert amugy hianyozna, de a szexnél kifejezetten zavar! :)

Hát igen, a babának biztos nem lenne valami kényelmes! Meg alapból biztos nem egy kellemes dolog a szoptatás, főleg ha még az is bent van! :)

2018. júl. 18. 19:57
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon szexi. Nekem már csak egyikben van, a másikból ki kellett vennem. De abszolút sosem zavart szex közben. Én imádom, ha babrálnak vele a csajok. Mondjuk a banán száras nem a legjobb. Vegyél bele egyenes száras barbellt. De hordhatsz benne karikát is. Karikával nekem izgatóbb, mivel ha a karikát mozgatják, akkor már bizsergek tőle :) Az egyenessel meg abszolút nincs baj, főleg, ha picik a golyók, akkor lehet keményebben is fogni őket. Ha az a baj, hogy őt zavarja, mert nem tudja jól megfogni, akkor vegyél bele rugalmas száras ékszert.

Fél év után ki lehet venni egy órára, de amikor vissza akarod rakni, nagyon nehéz lesz. Célszerű egy kicsit betestápolózni a lyukat, ha nincs otthon vazelin, vagy más síkosító. Bár nekem 16 G-os tűvel lett szúrva, de most jóval nagyobb van benne. Szóval ha kiveszem pár napra, akkor is simán vissza tudom rakni, de csak a kisebb vastagságút elsőre.

Szoptatásnál akkor kell kivenni, ha épp szopiztatsz, de amúgy benne lehet. Olyankor érdemes klipsz ékszert hordani, mert azt a legkönnyebb berakni és kivenni is.

2018. júl. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Ha eddig banán alakú volt. Akkor simán át lehet cserélni egyenes szárúra?
2018. júl. 19. 11:28
 10/10 anonim válasza:
Nekem tetszik! Kissebb mellekben nagyon jól néz ki szerintem
2018. aug. 6. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!