Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Milyen tetoválást csináltassak?

Milyen tetoválást csináltassak?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 16 éves fiú vagyok és varratni szeretnék egy tetoválást. Vagy alkar csukló környékére, kézfejre vagy ujjra. Nem túl nagyot vagy részleteset szeretnék. Feketét.

Szeretem a rockot. Csak tanácsot kérek hogy milyeneket ájánlotok. Akár ha valakinek van már hasonló amilyet leírtam az is írhassa milyen van neki. De kérlek ne írjátok hogy fiatal vagyok hozzá, ha nem is tudom milyet akarok akkor minek stb. Eltudom dönteni hogy akarok e vagy nem, és igen lehet hogy megbánom, akkor így járok.



2018. júl. 18. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem tudod milyen tetoválást akarsz, akkor nem is akarsz tetoválást.
2018. júl. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
osztom az első véleményét
2018. júl. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mit szólsz egy sajtospogácsához?

Most viccet félretéve, első tetoválásomon másfél évig rágódtam, hogy mit is akarok. A másodikon bő 2 évet, a harmadikon meg már 14 éves korom óta. (és a többi is jött..)

Felelőtlenül valamit felvarratni felesleges.

Nézz bele magadba, mit szeretsz, mihez kötődnél, mi az ami már jó ideje fontos.

Nem azt mondom, hogy várjál vele, hanem azt, hogyha nem tudod, mit akarsz, akkor csak egy tetoválást akarsz és nem tetoválást. Divatból felesleges, ha meg együtt tudnál élni és később dolgozni vele, akkor meg már ott kéne legyen a szemed előtt az a minta.

Ujjakon hamar kikopik, kézfejem még nem annyira, de ott is eléggé hamar azért. Csuklón szépen megmarad. Viszont ha olyan munkát szeretnél, ahol nem nézik jó szemmel, akkor nagyon nehéz lesz munkát találni.

Szóval gondold el magadban, hogy mi az, amit akár életed végéig viselnél a bőrödben/bőrödön. Ha megvan, de nincs róla képed, akkor menj el egy tetoválóhoz, majd ő megrajzolja. 18 év alatt szülői beleegyezés szükséges, a rajzolás költsége általában benne van az árban és általában időpont miatt előleget is kérni fognak.

Van ismerősöm, aki Kalapács zenekar logót varratot, de ő sok mindent még.

Persze olyan is akad, aki 16 évesen belevágott valamibe, azóta gyűlöli, hogy tetováltatott a vádlijára.

Remélem így azért hasznosabb voltam.

2018. júl. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy csomó ismerősöm varratott 16 évesen... Akkor volt divat a nonfiguratív. Bementek a szalonba, rájuk firkált valamit a tetováló, aztán felvarrta. Eltelt 12 év, volt aki lézereztette több-kevesebb sikerrel, volt, aki takartatta valami nagyobb és sötétebb mintával (egy nagy fekete pacát takarni csak még nagyobb fekete pacával lehet), vanaki pedig szimplán egész évben hosszúnadrágban jár.

Ők akkor csak egy tetoválást akartak, csak azért, hogy legyen.

Én 8 évig terveztem, vártam, hogy biztosan azt és úgy szeretném-e, majd elkészült, és örömmel nézek rá, mert illik hozzám, engem szimbolizál, egyedi, és boldogan viselem életem végéig.

Te most csak akarsz valamit. De nem tudod mit, csak "mostazonnal" kell.

Látható helyre akarod, hogy mindenki lássa, te kemény vagy. Várj még ezzel, mert ebből lesznek a fent említett esetek. Nem leszel elkésve, ha később kerül rád minta.

2018. júl. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazatok van :) köszönöm szépen.
2018. júl. 19. 14:55
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is szeretnék már rég óta, de nem tudom mi lenne jó, mi az amit nem bánnék meg. Immáron kb. 20 éve gondolkodom rajta, de még nem találtam meg. Nem is csináltattam még, kivárom azt a pontot, amikor azt érzem, hogy tudom mit szeretnék magamon. Lehetett volna barátnőt, de előrelátóan nem tettem. Lehetne valami átlagos sárkány, koponya, oroszlán, bármi, de az nem én vagyok.

Ha nem jön el az érzés, akkor nem lesz tetoválásom. Csak egy tintafoltért nem fogom feltétlenül tetoválóhoz vinni magam.

Sok mindenre igaz, hogy "inkább bánjam meg, hogy megtettem, mint azt, hogy nem", de a tetoválásra ez nem igaz. Nem bántam meg sosem, hogy nem tetováltattam, viszont eddig örülök, hogy nem. És jó, hogy nem díszeleg kínai betűvel a "Csipős leves és illatos omlós csirke rizstésztával" a hátamon valami "ősi bölcsesség" gyanánt. :)


A 3-as , 4-es jól mondta, érdemes másnak is megfogadni, nem csak a kérdezőnek!

2018. júl. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!