Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Láttatok már valaha olyan...

Láttatok már valaha olyan tetoválást valakin, amit egyszerűen nem tudtatok hová tenni? Mit ábrázolt?

Figyelt kérdés
Tudjátok, arra az érzésre gondolok, amikor valamire ránéztek, és megfogalmazódik bennetek rengeteg kérdés, amire nem kaphattok választ, kezdve azzal, hogy "Ez mi a f@$z?".

2018. júl. 21. 16:49
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Én régebben láttam a környéken mászkálni egy faszit, akinek egy tükörtojás és egy szelet bacon volt a homlokára tetoválva xd
2018. júl. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik nonfiguratív tetoválás ilyen volt eddig amit láttam :D
2018. júl. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyakrabban látok ilyeneket, mint szépeket, így nehéz lenne egyet kiemelni közülük. Láttam egyszer valakin három hatalmas, telibesatírozott fekete téglalapot, az még a nagyon elcseszett sufnitetoválásoknál is furcsábban hatott.
2018. júl. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
21%
Gyakorlatilag csak olyan tetovalasokat latok, amire az elso gondolatom: Ez miert jo? Ez miert kell?
2018. júl. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Metionin ***** válasza:
95%

Múltkor láttam egy cigányasszony karján hogy Kati, azóta azon filózok hogy az most ő vagy az anyja vagy a lánya vagy a barátnője? :D


Amúgy ami érdekes volt de szépen megmunkált, az pl. gitározó ember de ló az arca, ilyen domina nő egy nagy sajttal a szájában, illetve cigiző és piáló magzat. De láttam már emberre tetoválva hotdogot, mekis sültkrumplit, harapófogót, kanalat és villát meg egy nőn egy kék labellót :D

2018. júl. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Az összes igényzrlen, konyhában varrt sufnitetkó ilyen.
2018. júl. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
Spongyabob, tunyacsap, rak ur es a rozsdas rakollo egy fiatalember laban. Azt azota is emlegetem.
2018. júl. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Az összes ilyen. Miafassznak? Bár most legalább feszíthetnek az ujjatlan pólókban :)
2018. júl. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A sufnitetkók.

De:

Egyszer kasszánál állt előttem egy nő, a vádliján volt valamilyen állat, a jószág neve is a kép alá volt írva de nem segített a faj beazonosításában. Vagy szegény állat volt nagyon csúnya, vagy elrontották a tetkót, de inkább az utóbbi felé hajlok. Mindenesetre volt min töprengenem az unalmas sorbanállás közben.

2018. aug. 26. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!