Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Csak én érzem, hogy tetovaltké...

Csak én érzem, hogy tetovaltként sokszor rosszallóan néznek rám az emberek?

Figyelt kérdés
Sokszor érzem, hogy lenéznek, megbélyegeznek az emberek a tetoválásaim miatt. Miért gondolják, hogy akinek van tetoválása, az kevesebb, rosszabb annál, akinek nincs? Legfőképp azok véleménye érdekel, akiknek nincs tetkója, és nem is akar.

2018. aug. 1. 09:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Csak te érzed így magad. A mai világban amikor minden második ember ki van tetoválva, ez már nem számít olyan nagy számnak. Nekem is van, mégsem néznek le, és vezetőbeosztásban dolgozom.
2018. aug. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%

A primitív emberek szokása valakit elítélni ezért, szóval nem is kell velük foglalkozni. Nem kell rosszul érezned magad, ha csak nem valami sittes, horogkeresztes vagy hasonló tetkód van.

Nekem nincs tetoválásom, de nem foglalkozok azzal ki mit varrat magára.

2018. aug. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon ritkán veszem ezt észre, a nőknek kimondottan bejön :)
2018. aug. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
Lehet csak a minta nem tetszik nekik/szarul lett csinálva
2018. aug. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs tetkóm, viszont rajzolok tetoválásmintákat. Nem zavar ha másnak van. Nincsenek előítėleteim... Magamra mėg nem varrattam, talán nem is fogok...
2018. aug. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Inkább a minta lehet csúnya ijesztő kopott stb.ami miatt esetlegesen megnezik.

Maga a tetoválás ténye nem gondolom, hogy bárkit is zavarna.

2018. aug. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Bár nekem van tetkóm, de olyan helyen, ahol senki nem látja, de válaszolok.

Sokszor azon kapom magam, hogy az utcán/buszon valaki tetoválását bámulok, de nem azért, mert fhú de undorító, csak meg szeretném nézni a részleteket.

2018. aug. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Szép, igényes tetoválásaim vannak, szerintem is, és mások szerint is. Nem vagyok "éppen a börtönből szabadultam" kinézetű ember sem. De akkor lehet, hogy csak én járok ilyen begyöpösödött ember között. De örömmel hallom, hogy másnak nincs ilyen tapasztalata.
2018. aug. 1. 13:28
 9/16 anonim ***** válasza:
21%

Az hogy tetoválva vagy ezeket árulja el rólad:

1) Nincs szépérzéked: a tetkó ronda dolog akárhogy is nézzük. A seszínű bőrön nem igazán lehet szép dolgokat létrehozni. Radásul pár év alatt ocsmányfakóra kopik. És azért lássuk be a bőr nem egy festővászon amin évtizedeket elbír a festék bárminemű változás nélkül.

2) Nem tiszteled a bőröd: az egész testedet védő szervedbe szándékosan festéket juttatni tűvel nem a legbölcsebb dolog.

3) Csak ezzel tudsz és csak ezzel is akarsz kitűnni, ami szintén elég szánalmas.


Mondjuk ki: a tetováltatás kifejezetten proli szokás. És hogy valaki erre még büszke is legyen - mert láthatóvá teszi - arra minden épelméjű ferde szemmel néz.

2018. aug. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
18%
Utolsóval százszázalékig egyetértek, és nem érdekel semmiféle pc-duma meg lepontozás. A tetkó proli dolog, és egy tetováltra soha nem fognak ugyanúgy nézni az emberek, tudat alatt áthelyezik egy másik társadalmi osztályba, amit akaratlanul az alvilággal, lázadással, erőszakkal azonosítanak. A másik meg, hogy sosem értettem, mit gondol a jövőjéről az, aki szétvarrja magát. Nem fogja fel, hogy az nem fog mindig olyan jól kinézni, és élete végéig máshogy fognak ránézni az emberek, és nagy eséllyel semmilyen top pozícióba nem fogják felvenni?
2018. aug. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!