Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Valahogy elhalvanyítani...

Valahogy elhalvanyítani eltűntetni?

Figyelt kérdés
Ma voltam sminktetovalónál . Szemöldöktetováláson. Nagyon elrontották a szemöldökömet . Sem a színe sem a formája nem lett jó ráadásul az a kétbalkezes nőszemély szinte teljesen lecsúpaszította a szemöldökömet. Azt mondta csak kiigazitja helyette kaptam egy hajszálvékony gozda csúnya szemöldököt nagyon mérges vagyok. Hallottam olyan ha nem kenegetem nem ápolom akkor a bőröm kidobhatja a szinpigmenteket kiszáradhat valaki tapasztalat ? SoS

2018. aug. 7. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom két megoldás van: vagy egy másik szakember kijavítja, korrigálja a hibát, vagy lézerrel eltávolítja.
2018. aug. 8. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Hihihi. A szemöldöktetkó akkor is szarul néz ki ha nem basszák el. Legfeljebb évek alatt fog kicsit elhalványulni. A tetkóeltávolítás ráadásul szőrtüszőholokausztot fog csinálni szóval ne is reménykedj abban hogy valaha visszanő vagy normálisan fogsz kinézni.
2018. aug. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm is így járt. Nekem egyáltalán nem tetszik a szemöldöktetoválás. De viszont egy idő után meg fogod saját magad utálni a szemöldököd miatt. Szerintem keress egy igazi szakembert aki tényleg normálisan megcsinálja.
2018. aug. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!