Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » A bőröm hegesedik a tűtől,...

A bőröm hegesedik a tűtől, ismertek olyan anyagot, amivel tudok magamra tetkószerűt festeni és fent marad legalább pár napig és nem olyan káros mint az írószeres tollak?

Figyelt kérdés
Tetszik a tetoválás de hegesedik a bőröm minden szúrástól meg vágástól sajnos.

2018. szept. 5. 15:54
 1/7 A kérdező kommentje:

ja és fekete cucc lenne jó

az ilyen fekete henna állítólag szintén legalább annyira káros, mint a papírbolti fekete tollak szóval az nem tudom mennyire jó ötlet

2018. szept. 5. 15:55
 2/7 anonim ***** válasza:
nincs túl sok opció sajnos, ezt egy ideje nézegetem már de elég drága [link]
2018. szept. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszi

összetevőkre ezt írja:


Freehand Ink: Aqua, Xanthan Gum, Genipa Plant Extract, Vegetable Oil, Ethyl Alcohol


Stencil Tattoos: Genipa Plant Extract, L-Arginine, Ethyl Alcohol


[link]

2018. szept. 5. 22:21
 4/7 A kérdező kommentje:
Ahogy elnézem a Genipa nevű növény kivonata itt a lényeg. Mondjuk azt nem tudom, hogy ez a növénykivonat eleve fekete-e, vagy megszínezik valamivel még pluszban hogy feketévé váljon...
2018. szept. 5. 22:30
 5/7 anonim ***** válasza:
henna
2018. szept. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
állítólag a fekete henna elég káros
2018. szept. 6. 10:34
 7/7 A kérdező kommentje:

HOW IS IT DIFFERENT FROM HENNA OR JAGUA?


Henna:

Natural Henna comes out brown and can take around 2 hours to set. Black Henna contains PPD which is a dangerous chemical for your skin.


Jagua:

inkbox is not Jagua. It only shares one molecular compound with Jagua and we do not use the pulp. Our formula does not require refrigeration and has a one year shelf life.

2018. szept. 11. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!