Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mennyire elfogadott manapság...

Mennyire elfogadott manapság a tattooválás látványos helyen munkakeresés szempontjából? Legyen az karon, vagy bárhol máshol, ahol látszik. Milyen fényt vet ez az emberre egy állásinterjún?

Figyelt kérdés
2018. szept. 9. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

“tattooválás” 🤔

Ne haragudj, de ilyen szó nincs🤦‍♀️

2018. szept. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
3%
Én nem vennék széttetovált arcoktól autót (sem).
2018. szept. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%

Tetoválásnak hívják.

Egyre kevesebb a diszkrimináció egyébként.

2018. szept. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem csak a mobilja javította automatikusan. Sajnos még mindig megbélyegzik a tetovált embereket, nem igen fogsz tetoválással komolyabb állást kapni, irodai munkára kevés esélyed lesz.
2018. szept. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mi van rajtad meg hol, és hol dolgozol, milyen munkakörben.


Mint tetováló, dolgoztam már mentő orvosra, tanítónőre, programozóra, börtönőrre, melósra, művészettörténészre, légiutas kísérőre, kukásra, szakácsra, menekültjogi képviselőre, szociális gondozóra, lelkészre, rendőrre, katonára, ovónőre, úszómesterre, pénzügyesre, HResre, modellre, kórházi mérnökre...


Csak meg kell találni a helyet és témát ami megfelelő.

Nyilván egy Beatrix Potter illusztráció meg egy vérző koponya más más személyiséget takar. 😉

2018. szept. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!