Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Miért nem fogadja be a bőröm...

Miért nem fogadja be a bőröm a tetoválást?

Figyelt kérdés

Igazából nem is tudom, hogy lehetne ezt a kérdést feltenni.. 1 éve van egy tetoválás az alkaromon nem egy óriási minta, de nem ez a lényeg, hanem, hogy úgy néz ki mintha nem gyógyult volna be és a “seb” valahol nem esett volna még le, mondhatnám azt is, hogy “foltosnak” néz ki. Pedig a városomban egy eléggé ismert szalonban készíttettem, ergo nem mondhatom azt se, hogy egy gagyi hely. Mi lehet szerintetek a gond? A bőrömmel lehet a probléma? Túl vastag tűvel csinálták? Vagy egyszerűen képtelen vagyok felfogni, mindenkinek olyan szép ez meg .. + szeretnék még egy tetoválást majd a másik karomra, de így félek, hogy most ez is hasonlóan fog kinézni

Ui.: normális válaszokat légyszi



2018. szept. 13. 00:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet túl mélyre nyomta/nem nyomta elég mélyre, lehet hogy rossz minöségű a tinta stb
2018. szept. 13. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg túl mélyre lett ütve pár részen a festék, ezért kicsit domborodik és néz ki úgy, mintha varras lenne. Kezeld hidratáló testápolóval, idő után el tud múlni.

Az, hogy elég ismert tetováló nem jelenti, hogy nagyon jó is. A westend tattoo is eléggé ismert és mégis annyira rossz, hogy nem tudom kimondani. Demy King félékről meg ne is beszéljünk.

2018. szept. 13. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!
2018. szept. 13. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!