Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválás fiatal korban?

Tetoválás fiatal korban?

Figyelt kérdés

Sziasztok:)


Csak annyit írnék hogy kiskorú lány vagyok, és születésem óta hiszek Istenben, hiszen a szüleim által erre lettem nevelve..


A lényeg, hogy a tarkóm alá szeretnék egy tök egyszerű keresztet. Tudom, tömegtetkó, de ha ebben hiszek, akkor ebben hiszek.:)


Anyukám megengedte, mert megmutattam neki képen, hogy mire gondolok, és örült, hogy nem ilyen nagy igénytelen valamit akarok, hanem szép visszafogottat.


A mostoha apám fia tetoválóművész, szóval ingyen megcsinalná nekem.


Ezzel az elnyúlásos dologgal nem lenne gond, mert a jelek szerint már csak max. pár cm-t fogok nőni.


Azért gondoltam erre, mert életem végéig vallásos leszek (hacsak nem "kattanok be" vagy valami, hogy megtagadjam a hitem).


Jöhet hideg-meleg.:)


2018. szept. 17. 20:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Aztán egyszer még majd azt mondod,hogy ez mi a szarer van rajtam...hiszel a mesének,fizikai keptelensegekben. Tetko nelkul is hinni fogsz.Csak ez nem olyan,mint egy ékszer,hogy egy pillanat alatt le lehet venni. :)
2018. szept. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel... De mindig azt mondom, hogy a vallásos hit pusztán gyermekkori kondícionálás kérdése, és valóban.
2018. szept. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

"születésem óta hiszek Istenben, hiszen a szüleim által erre lettem nevelve". Megmondták neked hogy mit gondolj és te azt gondolod. Jó látni hogy nem elég ha valaki babonás, de még tovább is adja hogy még csak véletlenül se halljon ki az emberiség mellől. Hívővé nevelték. A szuggesztió és agymosás meghozta gyümölcsét.


Amúgy meg hordj egy kereszt medált a nyakadban ha már ekkora szentfazék vagy, az még mindig kevésbé igénytelen és proli dolog mint a tetoválás.

2018. szept. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Provokálni akár csak. Mi másért kéne ekkora litániát írni erről.. ez nem kérdés.
2018. szept. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha neked ez jó csináltasd meg, egy ilyet bármelyik tetováló tud takarni bármivel.
2018. szept. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is kiskorú vagyok és nekem is van, igaz máshol.L.
2018. szept. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Inkább várj vele 20 éves korodig, és ha csak akkor is akarod!!! Lehet olyan helyen akarsz majd dolgozni ahol ez lesz a kizáró ok... meg enélkül is tudod, hogy hívő vagy :D hidd el érdemes varni... es 16 evesen akartam egy tetkot, anyaek nem engedtek, 18 evesen meg fogtam a fejem h azt megis h gondoltam anno :D
2018. szept. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy jött ide a rasszizmus, te világ barma? -.-
2018. szept. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A rasszizmus rassz tehát bőrszín elleni támadás...
2018. szept. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egy ideig én is azt hittem vallásos vagyok, mert a kereszténység bizonyos tanaival tudtam azonosulni, aztán felnőttem és használni kezdtem az eszemet is és rájöttem hogy azért nagyon sok mindennel nem értek egyet és nem tudok mesékben hinni, csak a tudományban.

Szerintem nálad is változhat még ez, de ettől még egy sima 2 vékony vonalból álló kereszt nem nagy probléma, később bármit rá lehet majd tetovalni takarás céljából.

2018. szept. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!