Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ha levettek a bőrömről egy...

Ha levettek a bőrömről egy anyajegyet és ilyen kemény heggel járt és nem igazán szépen gyógyult be, akkor esélyem sincs arra, hogy tetováltassak, mert heges lesz tőle az egész bőröm?

Figyelt kérdés

2018. szept. 18. 00:14
 1/6 anonim ***** válasza:
47%

Szia!

Mi az, hogy kemény heg? Minden heg kemény valamennyire. Amikor leveszik, akkor a bőrből is kivágnak, majd összeforr, vörös lesz a helye, majd 1-3 év alatt kifehéredik. Utána nyugodtan rá lehet tetoválni. Ha meg más helyre szeretnél, akkor nem értem a kérdést. Csecsemőkorodban egy csomó tűt döftek a popsidba, mégsincsenek rajta szerintem kemény pöttyök.

2018. szept. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát azért egy csecsemő bőrét nem hasonlítanám össze egy felnőttével
2018. szept. 18. 21:47
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is érzékeny a bőröm, még egy csípés helye is heges marad, folyton tele vagyok mindenféle foltokkal. Egyszer elvágtam a karom, úgy gyógyult be, hogyha meglátják távolabbi ismerősök, akkor azt hiszik, frissen gyógyult, és úristenmitörtént, mert rózsaszín a bőröm, körülötte kifehéredett - szóval, mint egy frissen gyógyult seb.


Ennek ellenére a tetoválásom gyönyörű évek múltán is. Nincs összefüggés. Ha jó tetoválót választasz, aki nem üt túl mélyre, rendesen dolgozik, és megfelelően ápolod utána, akkor nem lesz gond.


(Van olyan ismerősöm, akinek még rosszabb a bőre, mint nekem. Ő szólt a tetoválónak előre, hogy ilyen, az volt rá a válasz, hogy szerinte nem lesz gond, de ha tetoválást akar, akkor vállalnia kell a kockázatot. Nem lett gond.

Te is nyugodtan szólj előre, ha tetoválót választottál, hogy ilyen a bőröd, mit gondol róla.)

2018. szept. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, persze szólok majd neki. Nyilván nem tudja megmondani előre, mert mindenkinek más a bőre, de max csináltunk valami kisebb próbát és ha nincs gáz, csak akkor a többit.
2018. szept. 25. 15:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát, az említett ismerősömnek azt mondták, hogy nincs értelme próbának, mert egy apró pötty, vonal stb alapból másképp viselkedik, mint egy nagyobb bőrfelület, amit órákig nyúznak, az előbbi logikusan jóval kevésbé irritálja a bőrödet, így nem összehasonlítási alap. Szóval neki emiatt nem volt próba. De gondolom ez is változhat tetoválónként. :)
2018. szept. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát fene tudja... nehéz ügy ez :)
2018. szept. 25. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!