Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválást szeretnék! Hogyan...

Tetoválást szeretnék! Hogyan vágjak bele? Többi lent.

Figyelt kérdés

Már kinéztem a tetoválót is, kivel szeretném megcsináltatni, viszont fogalmam sincs, hogyan kezdjek bele. Nem tudok csak úgy beugrani hozzá a szalonba mert pesti, én meg miskolci vagyok. E-mail-t írnék, de azt hogy fogalmazzam meg? Időpontot kell benne kérni? Meg a terv megvan milyen tetkó legyen, de mégis azt szeretném, az ő stílusa köszönjön vissza, ő rajzolja meg. Ezt hogy fogalmazzam meg?

Köszönöm előre is a válaszokat.



2018. szept. 29. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Pl.:


Szia!/Jó napot!


Régóta keresek olyan tetoválót, akinek egyedi stílusa tetszik. A Facebookon/ x fórumon/ y ajánlotta, hogy nézzem meg a munkáidat.


Nagyon szeretnék egy z tetoválást, amiről képet küldök, de szeretném, hogy a te stílusod szerint legyen megrajzolva. Ez megoldható?


Sajnos a távolság miatt személyesen nem tudok a szalonba bemenni, de ha kapok időpontot, akkor szívesen elmegyek egyeztetésre is.



Én mindig valami hasonlót írtam. Nem kell ezen stresszelni.

2018. szept. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

pontosan úgy, ahogy leírtad :)


"szia xy!


szeretnék egy tetoválást készíttetni veled színesben /feketében. alapként erre a mintára gondoltam, de kérlek dolgozd át a saját stílusodban.

a mérete ...cm X ...cm körül legyen.

kérlek írd meg, hogy mikor mehetnék, hány alkalom lenne, és mennyi lenne az ára kb. ..."

2018. szept. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors és kedves válaszokat!
2018. szept. 29. 11:27
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
szívesen! jöhet a pozitív visszajelzés :D
2018. szept. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!