Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Az arc tetoválás mennyire...

Az arc tetoválás mennyire elfogadott manapság?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, nem szeretnék nagy tetoválást, kb 1x1 cm lenne, esetleg kicsivel nagyobb.

Olvastam régebbi kérdéseket, ahol a munka keresést irták, hogy megnehezíti. Változott ez azóta, vagy nem tolerálják?



2018. okt. 19. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Kukásnál nem gond.
2018. okt. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Ha szeretnél, még ebben az életben normális állást elég nagy gond. A más helyen lévő, de látható tetoválásokat mint pl. az alkar egyre jobban tolerálják, de még mindig vannak olyan munkahelyek, ahol még az is gond esetleg kizáró ok, nem, hogy az arc, ami valljuk be, hogy ha nem vagy rapper nincs az az állás ahol túl bizalomgerjesztő.
2018. okt. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 $$$$$ ***** válasza:
100%

Igen ez igaz sajnos.. Nagyon sok embert zavar én se értem miért. De zavarja őket

Tehát arc tetkóval szerintem is nagyon nehéz munkát találni hacsak nem rapper vagy tetoválló vagy. Remélhetőleg egyszer el fogják azt is fogadni mint a többi tetkót... Bár sok ember még a többi tetkót se fogadja el....

2018. okt. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Elsőre reagálva: a kukások jól keresnek, bőven 200 fölött. Nem is értem, miért degradálják le sokan ezt a melót. Oké, fizikai és nem leányálom, de a pénzért megéri. Egyáltalán nem aljameló!


A kérdésre pedig: Igen, mint ahogy előttem írták hátrány lehet. De gondolom, aki extrémebb vonalakon mozog, az nem ügyvéd/ banki ügyintéző, etc. akar lenni. Művészi szakmáknál ( grafius, tetováló, zenész és társai - tán még informatikus - ) nem hátrány, sőt. Vagy ha egyéni vállalkozó vagy. Pl. A nyugatiban, a rockshopos csávó egész feje teli van varrva. Bár tény és való, külföldön még mindig toleránsabbak e téren és nehezebb dolgod lesz így. De nem lehetetlenség így sem az élet.

2018. okt. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, annyit hozzátennék: remélem nem mostanában akarod megcsináltatni. Gondold át jól, várj pár évet, mire teljesen biztos leszel, hogy akarod! Egy tetkó majdhogy egy életr szól. Főleg arcon.
2018. okt. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%

Normális tetoválóművész nem tetovál arcra.

A te szempontodból pedig: gondold át még párszor!

2018. okt. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%
sajnos a magyar emberek nem értek még meg a tetováltakra, vegánokra, vegetáriánusokra, piercingesekre, semmire.
2018. okt. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!