Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Microblading szemoldok tetoval...

Microblading szemoldok tetovalas tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Multhet penteken csinaltattam meg, szakszeru szalonban, kaptam kremet is amivel estenkent kell bekennem. Mar elkezdett hegesedni, es nehol mar le is potyogott. Ez normalis? Valahol azt olvastam, hogy 10-12 napig fentvan de nekem mar nehol leesett. Nem piszkalom, illetve probalok ugy aludni hogy ne tegyek kart benne. Ha szokott viszketni neha de igyelszem kibirni :D persze a leesett darab alatt alig laghato, olvastam, hogy kell hozza par nap, hogy a szin elojojjon. Ez normalis ugye? :D elmondot mindent aki csinalta de igy is paranoias vagyok :'D
2018. okt. 31. 17:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Ne legyél paranoiás, ezt teljesen normális. Nekem kb 2-3 napon belül elkezdődik a gyógyulás és megindul a hámlás. Sebesedni viszont nem kéne neki. A kapott krémmel kenegesd amint érzed, hogy száraz és húzódik, azt ne várd meg, hogy teljesen kiszáradjon. A krémből pedig sose kenj sokat, az se tesz jót neki, ha alatt bepálik a bőr. Mindig csak egy apró mennyiséget oszlass el rajta 1-1 szemöldökön.

Amikre figyelj: ne vakard!, ne dörzsöld, ne tépd le a kis hámló részeket! Ha ezeket csinálod kárt tehetnek a színben.

Ne sminkelj, ne szolizz amíg gyógyul, utána is érdemes a napfényt kerülni, hogy tartósabb legyen.

Én így kezeltem mindig: Reggel áttöröltem óvatosan egy tiszta, enyhén nedves vattakoronggal, ezután bekentem. Ezt megismételtem este. Ez után hagytam gyógyulni. Így kb 2 hét alatt begyógyul és előjön az igazi szín.

2018. nov. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!