Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Piros el nem mulo pottyok....

Piros el nem mulo pottyok. Mit tegyek? Nektek is van ilyen?

Figyelt kérdés
Volt egy kis acnem, de mar nincs, viszont az arcom tele van piros pottyokkel amik nem akarnak elmulni. Es nagyon elenk, nehez lesminkelni. Esetleg valakinek van/volt hasonlo problemaja? Hogyan lehet elmulasztani oket??

2018. nov. 21. 00:53
 1/1 anonim válasza:
100%
Évekig küzdöttem csúnya aknéval, szóval tudom milyen zavaróak tudnak lenni az utánuk maradó hegek. A legfontosabb amit tudsz tenni, hogy mindennap használsz fényvédő krémet, nem csak nyáron, mert a UV sugárzás nagyon sokat tud rontani a hegeken. Gyógyszertárban kapható márkák közül már mindegyiknek van arcra való fényvédője (Uriage, Bioderma, Eucerin). A másik hatásos módszer a hámlasztás. Általában kétfajta savval szoktak hámlasztani AHA-val vagy BHA-van. Mindkettő segít megszabadulni az elhalt hámsejtektől illetve segítik a bőr gyógyulását/megújulását. Ami még segíthet a hegek ellen az a C-vitamin tartalmú termékek. Nagyon tudom ajánlani a Skinsmart webshopot, ahol rengeteg szuper hatóanyagú terméket találsz, de amit különösen ajánlok az a the Ordinary illetve a Geek&Gorgeus márka, nagyon kedvező az áruk, és mindenféle az arcbőrre káros anyagtól mentesek. Remélem tudtam segíteni!
2018. nov. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!