Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mennyi idő mire teljesen...

Mennyi idő mire teljesen begyogyúl egy belső alkar tetoválás? Mikor kezd el hámlani stb?

Figyelt kérdés
Pénteken csináltattam 2 napig volt befóliázva kenve. Most is kenem. De a tetoválosom azt mondta csak 2 napig kell fóliázzam. Már 3 napja megvan még semmi változás se viszketés. Mikor kezdönek ezek a dolgok el?

2018. dec. 9. 11:49
 1/2 $$$$$ ***** válasza:

Nem is biztos hogy fog viszketni. De egy ebkent valtozó nekem meg csak egy tetkom van de lesz meg egy jo pár. De az ami van az két részletben készült. De egyébként nekem olyan 6 nap után kezdett el lehámlani. De ez is változó. Nem kell túlagódni. 3 nap után nem fog hámlani

..

2018. dec. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Metionin ***** válasza:
Teljesen kb. 1 hónap amíg legyógyul, nekem a egyik 5. nap kezdett hámlani, a másik 3. nap de azzal többet dolgzott. Viszketni is utána kezdett el.
2018. dec. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!