Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ma csinaltattam tetkot es...

Ma csinaltattam tetkot es eddig minden rendben volt de most folyik a festek. Ha megtorlom a tetko korul vannak festek nyomok, illetve vannak reszek a boromon ahol mintha el lenne folyva. Baratok aztmondjak normalis de meg vagyok ijedve. Normalis ez?

Figyelt kérdés
:(

2018. dec. 17. 19:17
 1/7 A kérdező kommentje:
Ugyertem olyan mint amikor filccel rajzolsz a kezedre es korulotte kicsit elfolyik
2018. dec. 17. 19:51
 2/7 Metionin ***** válasza:
100%
Normális, kilöki a bőröd a felesleges festéket. Ilyenkor minden tetkó ronda, majd egy hét múlva szép lesz.
2018. dec. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszonom. Megnyugtattal:D
2018. dec. 17. 20:14
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális, vérsavó is szivárog belőle a fólia alatt, és a felesleges festék is távozik ilyenkor. Fontos, hogy rendszeresen lemosd és átfóliázd, ne hagyd rárohadni a tetkóra.
2018. dec. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

minden nap óvatosan mosd le clarasepttel, és hideg vízzel, utána óvatosan törölgesd szárazra papírtörlővel, és egy réteg vékony fóliával takard le

ne dörzsölgesd, ne csutakold, hagyd magától, hogy peregjen

egy hét múlva kitisztul, és utána még kenegesd 1-2 hétig bepanthennel (napi kétszer, nagyon vékonyan, csak hogy ne száradjon ki)

2018. dec. 18. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom!!!:)
2018. dec. 18. 10:51
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne, Claraseptet ne! Tetovalo vagyok, es miota visszajott a forgalomba megvaltozott osszetetellel, iszonyat karokat okozott tetkokban, szinte szetmarta nemelyik klienst :(

Ha antibakterialis szappant vesztek, megfelel a sima Dm-es vagy Rossmannos is, vagy barmi, ami szintelen-szagtakan, de a Claraseptet jobb elfelejteni, sajnos mar nem az, ami regen volt.

2018. dec. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!