Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » A nővérem aki el múlt 18 éves...

A nővérem aki el múlt 18 éves engedélyeztetheti a tetoválást?

Figyelt kérdés

2019. jan. 4. 15:06
 1/10 anonim válasza:
88%
te hány éves vagy? ha szabad kérdeznem..
2019. jan. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha jogilag, hivatalosan a gyámod!
2019. jan. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2019. jan. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
16
2019. jan. 4. 15:34
 5/10 anonim válasza:
100%
akkor szülő vagy vársz 18 éves korodik..esetleg találsz egy olyan művészt aki ezt bevállalja🙂 de szerintem ennyire nem lehet sürgős. én az első tetoválásomat 25 évesen csináltattam..
2019. jan. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem a szüleidet kéred meg hogy engedélyezzék? :) Jaaa hogy nem engedik? Ej ezeket a rossz szülőket.


Vársz még 2 évet.

2019. jan. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy jótanács.

Aki elvállalja szülői engedély nélkül, azzal ne tetováltass!

Egy igazi művész nem fogja kockáztatni a hó hírét pár ezer forintért. Aztán a következő 30 évben takargathatod.

Láttam már jól elcseszett idézetet, csillagot, egyszerű mintákat, amit egy ovis is meg tudott volna csinálni. De az olcsó tetoválónak pont nem jött össze.

Jó esetben kifakul villámgyorsan.


Egy életen át fogod hordani a testeden. Két évet már kibírsz.

Amúgy is az a legjobb, ha a kívánt mintát elteszed, és időnként nézegeted. Ha egy év múlva még mindig tetszik, akkor varrasd fel. Én két évig barátkoztam a legnagyobb mintával, és nem bántam meg.

El se tudod képzelni, hogy egy-két év alatt mennyit változik egy kamasz. Lehet, hogy jövőre már ciki lenne az, amit most annyira szeretnél.

De hidd el: ha tényleg annyira akarod, akkor 2 évet tudsz rá várni, és annál nagyobb öröm lesz, mikor hordhatod.

2019. jan. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szülői beleegyező nyilatkozat... Nem nagykorú rokoni.
2019. jan. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Meton ***** válasza:
53%

A szülői beleegyezés azért kell, mert okosabbak nálad, tudják, hogy mi nem jó neked. Elvileg mire 18 éves leszel, addigra te is elég okos leszel, bár ha más a véleményed, mint a szüleidé, akkor gyanús, hogy még sokáig nem leszel elég okos.

Amúgy azt érdemes átgondolni, hogy egy tetoválással elszúrhatod az egész jövőd. Érdemes ezen is elgondolkozni. Befolyásolja a munkavállalást, de a párválasztást is. Én sose tiltanám meg a gyerekemnek a tetoválást, de eszébe se jutna. Nem az ő világa.

2019. jan. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
tesód helyében nem vállalnám ezt a plusz konfliktust, akkor se, ha jogilag rendben lenne
2019. jan. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!