Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Van itt olyan kreatív és...

Van itt olyan kreatív és rajzolni szerető ember aki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy nagyon furcsa kérdéssel fordulnèk hozzátok. 20 éves vagyok, 12 éves korokban előjöttek valamilyen kiütések a hátamon, 8 év alatt sajnos csak annyit tudtak mondani az orvosok hogy nemfog elmúlni de nem fertőző stb. Sajnos nagyon csúnya így a hátam...arra gondoltam hogy csinálnék egy egèsz hátás tetoválást, alapból nagyon tetszenek és így összekötném a kellemest a hasznossal (orvost megkérdeztem, azt mondta hogy lehet), viszont nem vagyok egy kreatív ember, olyat pedig nem szereznék amit valaki már csinált (google találatok ezálltal kilőve). Lenne itt olyan ember akinek ha mondanék pár kulcsszót (infót) tudna készíteni egy rajzot? :)

2019. jan. 7. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Keresd fel a Rajzmánia vagy Ceruzarajzok oldalt facebookon. Ott van mindenki aki kreatív és ügyes. Rendeléseket is vállalnak.

De egyébként ha elmész egy tetoválózhoz,és elmondod ugyanezt,neki is dolga lenne összeállítani a tervet. Ő is meg tudja rajzolni,ez a munkája.

2019. jan. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem merek bemenni egy tetoválóshoz sem ezzel. Pici elképzelésem sincs csak pár dolog amit tudok hogy benne akarok látni. Biztos sok idő és energia lenne 3-4-5 rajzot megcsinálni. Aztán ha meg netán nem tetszene vagy variálnék csak rontanék a helyzeten. Tetoválóshoz konktrét tervvel szeretnék menni. Első tippet megpróbálom, kösz szépen a segítséget! :)
2019. jan. 7. 17:43
 3/8 anonim ***** válasza:

Egy tenyleg jo rajzos nem fog neked ingyen dolgozni. Foleg nem 4-5 rajzot megcsinalni.

A tetovalo viszont megtervezi ingyen, ha szot ertetek, es nala fogod megcsinaltatni a tetkot.

Elso korben nezz szet, kiknek a stilusa tetszik, aztan latogasd meg oket a studioban. Nem fognak elzavarni, nyugi.

2019. jan. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Megpróbálom, hátha így lesz és nem dobnak ki...;)
2019. jan. 7. 20:03
 5/8 Metionin ***** válasza:
A tetoválónak ez is a dolga, nagyjából találd ki hogy milyen stílust szeretnél, mondd neki a kulcsszavakat és megcsinálja. Milyen téma/stílus lenne amúgy?
2019. jan. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom leírni, ha szeretnéd privátban. :)
2019. jan. 7. 22:47
 7/8 anonim ***** válasza:

És ha bőrrák? Ha rátetoválsz nem fog látszani az se...


Tetováló meg nem fog ingyen dolgozni. Menj és fizess érte. Egy egész hátas tetoválás komoly meló, aki nem ért hozzá nem tom meg tudja-e tervezni.


Ezen kívül potenciális problémás bőrre rámenni rizikós, ha fél év múlva baj vagy megmurdelsz, szerinted megéri nekik a lelkiismeretfurdalás? A dolog híréről meg az esetleges legális problémákról ne is beszéljünk.

2019. jan. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerintem 8 év alatt az a rengeteg vizsgálat kimutatta volna, orvost meg megkérdeztem, azt mondta hogy lehet.
2019. jan. 8. 04:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!