Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Csuklóra tetoválás?

Csuklóra tetoválás?

Figyelt kérdés

Szeretnék a csuklóm belső félre egy viszonylag kicsi tetoválást, persze lehet h ez csak pár év múlva lesz. Nagyon félek h nem fogom bírni a fájdalmat, mert sajnos nem túl magas a fájdalom küszöböm :(

Valakinek van tapasztalata ilyen téren? Tényleg annyira fáj, mint mondják?



2019. jan. 19. 14:12
 1/5 A kérdező kommentje:
*felére. Bocsi, elírtam :)
2019. jan. 19. 14:14
 2/5 $$$$$ ***** válasza:

Hidd el ki lehet bírni . Föleg ha kicsi tetkórol van szó. És ha jelent számodra valamit a minta akkot megéri😁 . Tehat ne izgulj. Nem olyan durva... Nem kellemes érzes de nem is annyira durva...

18/F

2019. jan. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem, engem inkább csikizett
2019. jan. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ment a zöld kéz :)
2019. jan. 19. 18:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem ket tetovalasom is van es egyaltalan nem fajt egyik sem. A csuklom kozeleben mikor csinalta kicsit de nagyon kicsit kellemetlen volt mert mintha rezgett volna a tutol a kezem de semmi egyeb. Enekelgettem meg beszelgettem kozben:) ne felj
2019. jan. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!