Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Fültágítónál mennyi idő után...

Fültágítónál mennyi idő után lehet berakni nagyobbat?

Figyelt kérdés
2019. jan. 20. 00:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Amikor mar nem faj, gennyes, veres.

Bárhogy nyuzod a cimpad,nem erzel minimalis fajdalmat. :)

2019. jan. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amíg be nem gyógyul a füled, és már nem fáj. Érezni fogod szerintem, hogy mikor szokja meg a méretet a fülcimpád. Csak koszos kézzel ne nyúlkálj hozzá, ha nem akarsz vadhúst, fertőtleníts mindent, amit a füledbe raksz (hallottam már rémtörténeteket, de az én fülemmel soha semmi baj nem volt, csak nem kell hülyének lenni). A legfontosabb, hogy legyél türelmes, nem kell fél nap után beleerőltetni a nagyobb tágítót.
2019. jan. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem átlagosan egy hónapba tellett, míg elgyógyult annyira, hogy lehessen rajta húzni, de ez egyénenként változó. Ha valami baj történt(megrepedés, elszakadás, túl hirtelen tágítás okozta sérülések, kifordulás stb) akkor mindenképp várd meg a teljes gyógyulási időt, látni fogod majd, mikor kezdheted nagyobbítani utána. Mindig óvatos legyél, 2mm-nél többet ne nagyon húzz rá egyszerre, mert így könnyen felrepedhet. Lassan csináld inkább és akkor szép is marad.
2019. jan. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!