Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetovàlàst meddig foliàzzam?...

Tetovàlàst meddig foliàzzam? Nem vàladèkozik, meg semmi de mèg friss

Figyelt kérdés
Tegnap csinàltattam ès azt mondtàk nem kell a fòlia csak amig hazaèrek de mindenki màst mondd. Nem vàlladèkozik,meg nem heges szoval kell foliàzzam ha csak itthon vagyok? Èjszakàra kell?

2019. jan. 26. 14:25
 1/3 anonim válasza:

Szia! Nekem.van 1-2 tetoválásom, én mindig fóliáztam. Fóliát max! 6 óránként cseréld ( de inkább 4 az első 2 napban ) és az új tekerés előtt kicsit öblítsd le sima, langyos vízzel és ultra puha törcsivel "pamacsold" le a vizet róla, de nehogy dörzsölgesd, csak pamacsold. A harmadik napon már elég csak 2-3x cserélni, de öblítsd és itt már kend be bephantennel vagy más jó minőségű popsi krémmel. ( Hámosítóval ). Én azt mondanám, hogy az 5. napon már ne fóliázd, de mosás kenés kell neki mindenképp. Lesz sebes, lesz hogy azt hiszed elfolyik a tetkó... De nyugi, nem lesz baja. Valamennyit kopik, ez természetes. Estére mindenképp fóliázd le, és ha tudod ragaszd körbe ne csússzon el a fólia. Sajnos egyszer úgy jártam, és az csak a pláne, hogy fájt mikor beleragadt a pólóba, de jó kis sebeket csinált, amitől itt-ott csúnyán kikopott :(

Szóval, nekem ez a véleményem. :) Nekem ezt mondták anno a tetkós, így csináltam. Máig szépek! Kivéve amelyikkel vissza mentem javításra... :)

2019. jan. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Úgy járj el,ahogy a tetováló mondta, hisz ő csak akkor tud garanciát vállalni a munkájára, ha betartod az utasításait.

Egyébként ha otthon vagy, nem koszolódik, vigyázol rá, stb. akkor tényleg nem szükséges fóliazni.

2019. jan. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szèpen! Amikor kimentem raktam foliàt rà,meg krèmet is ahogy mondta,remèpem nem lesz baja
2019. jan. 27. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!